Když odcházel jejich rodinný zubař do penze, a nahradila ho mladá lékařka chvíli po škole, radost z toho neměla. Bude stejně dobrá jako on? Brzy se ale ukázalo, že šlo o zbytečné obavy. Pečlivost ani šikovné ruce jí nechyběly, navíc byla velmi sympatická a vtipná. „Z obávaných návštěv se staly příjemné chvíle, kdy jsme stihly i pokecat o životě. Dozvěděla jsem se tak, že je vdaná, staví s manželem dům, ale třeba i to, že její muž je už z předchozího vztahu trojnásobným otcem, a tak po dalších potomcích netouží. Na rozdíl od ní. Tehdy se smála tomu, jakou bude mít práci s jeho přemlouváním, až jí začnou tikat biologické hodiny,“ vzpomíná Anna. Proto se upřímně zaradovala, když ji zhruba po dvou letech viděla s rostoucím bříškem.
5d5d2703978afobrazek.png
„Moc jsem jí gratulovala k té novině. Skoro jsem měla chuť ji i obejmout, jakou jsem z jejího štěstí měla radost. Vyptávala jsem se, jestli čeká holčičku, nebo chlapečka, zda už má jméno a také jak se z toho raduje nastávající tatínek. Bylo na ní ale vidět, že se o tom moc bavit nechce. Odpovídala jen ze zdvořilosti, a tak jsem raději změnila téma. Že by otěhotněla i přes nesouhlas manžela, a on jí teď dělal scény? Všechno je možné, mávla jsem nad tím rukou,“ vypráví Anna, která tu novinu doma hned sdělila svému muži. Ani on ale nevypadal, že by ho to příliš zajímalo. Jenže za pár měsíců se k tomuto tématu opět vrátili. Tentokrát s ním ovšem začal on a zcela v jiné rovině.

„Oznámil mi, že od nás odchází, protože má jisté povinnosti jinde. Vůbec jsem v tom šoku nechápala, o čem to mluví. A tak přestal chodit kolem horké kaše a řekl mi, že má dítě s jinou. Trvalo dlouho, než přiznal, s kým. Jo, byla to právě ta naše sympatická zubařka! Zřejmě byla šikovná i jinak, než jen v ordinaci. Vzpomínka na to, jak jsem jí gratulovala k těhotenství, na mě dodnes působí jak rudý hadr na býka. Musela jsem být za totální blbku! Řeknu vám, že právě tohle se mi kouše možná ještě hůř než fakt, že je Radim pryč,“ přiznává podváděná manželka, jejíž muž ještě ten den odešel za svou novou rodinou.

Čtěte také:

Reklama