TOPlist
Aktuální výhry
Knihy Moderní česká cukrařina a Péct, milovat a žít Josefa Maršálka v hodnotě 818 Kč
Moderní česká cukrařina

Josef Maršálek vyzradil svá sladká tajemství a sepsal 47 skvělých receptů – nechte se vést jeho radami a inspirujte se triky, které v praxi používá. Jak rafinovaně vylepšit laskonky, žloutkové řezy či větrníčky? Do kterého zákusku přidat špetku pepře nebo chilli? Neptejte se a raději pečte a ochutnávejte! Recepty prestižními cenami ověnčeného cukráře, který pekl i pro britskou královnu, mají pouze jednu nevýhodu: nikdy nebudete mít dost… Bon appétit!

Péct, milovat a žít

Autobiografie českého cukráře plná světových chutí La dolce vita neboli sladký život – tohle slovní spojení naplňuje Josef Maršálek dokonale. V mladém věku se vypracoval mezi cukrářskou elitu a při hledání těch nejlahodnějších chutí procestoval kus světa. Jak se dostal k pečení pro anglickou královnu nebo Eltona Johna? Proč rozjel vlastní síť cukráren právě v Indii? A co ho přivedlo zpátky domů? V autobiografii plné originálních receptů a fotografií se to dozvíte od samotného mistra cukráře.

Cena je aktivní: 26. 09. 2022 00:00 - 02. 10. 2022 23:59
Počet výherců: 4
Další výhry
Balíček Milka v hodnotě 500 Kč
V balíčku se můžete těšit na 7x Milka 100g (různé příchutě) a 2x Milka Mmmax (různé příchutě).

Tabulce čokolády Milky 100 g v mnoha lahodných příchutích nelze odolat

Malá tabulka čokolády Milka je ideální pro každou příležitost, když vás zrovna honí mlsná. Vybrat si můžete z rozmanité nabídky nejrůznějších příchutí. Pokud jste fanoušci oříšků, sáhnout můžete po křupavé oříškové. Kdo si však potrpí na zajímavé kombinace, toho určitě potěší Milka Oreo nebo Milka jahodová. Nešlápnete však vedle ani pokud si v regálu vyberete klasickou mléčnou Milku z alpského mléka.

Na Milce Mmmax si nejlépe pochutnáte s přáteli

Čokoláda chutná ještě lépe, když se o ni máte s kým rozdělit. Pro takové příležitosti je tu velká tabulková čokoláda Milka Mmmax, která zajisté potěší i celou vaši partu přátel. Stejně jako u malé tabulky čokolády, je i Milka Mmmax k dostání v několika neodolatelných příchutích. Láká vás spojení mléčné čokolády z alpského mléka s celými lískovými ořechy a karamelovou náplní? Sáhněte po Milka Toffee Wholenut. Nemůžete se rozhodnout, jestli vám nejvíce chutná bílá, mléčná nebo tmavá mléčná čokoláda? Vsaďte na Milku Triolade, ve které se snoubí chutě všech tří druhů čokolád

Cena je aktivní: 03. 10. 2022 00:00 - 09. 10. 2022 23:59
Počet výherců: 5