TOPlist
Aktuální výhry
Zdravé balíčky Emco
Super Mysli bez přidaného cukru

Také nejraději začínáte ráno s miskou křupavého müsli? Vsaďte na Super Mysli od Emca, které neobsahuje žádný přidaný cukr, a přitom skvěle chutná. Za sladkou chutí a křupavostí stojí přírodní sirup z kořene čekanky, který kromě prospěšné vlákniny dodává i lahodnou nasládlou chuť. „Vláknina z čekankového kořene, kterou sladidlo přináší, snižuje glykemický index a působí tak příznivě na hladinu krevního cukru,“ říká nutriční specialistka Hana Střelečková. Oblíbenou jahodovou příchuť v řadě mysli bez přidaného cukru doplnily dvě další příchutě – čokoláda & kokos a ořechy & mandle.
Doporučená cena: 99,90 Kč

Ovoce místo přidaného cukru

To najdete v nové Super kaši od Emca. Super kaše Jablko & Meruňka obsahuje pouze přirozeně se vyskytují cukry. Díky vláknině z kořene čekanky a unikátnímu 20% podílu ovoce je kaše lahodná i bez použití cukru. Kaše pomáhá snižovat cholesterol, je zdrojem vlákniny a bez umělých sladidel a přidaných barviv. V její receptuře nenajdete mléko, proto je vhodná i pro vegany a lidi s intolerancí laktózy.
Doporučená cena: 49,90 Kč

Novinka: První sušenky bez přidaného cukru

Sušenku si obvykle představíme jako kulatý keksík upečený z mouky, cukru a tuku. Tento křupavý zákusek však už dávno nemusí být hříšnou pochoutkou, ba naopak. Nové Super sušenky od Emca neobsahují ani zrníčko cukru, a přitom vás překvapí, jak sladce chutnají. Za příjemnou chutí stojí vláknina z kořene čekanky. Ovesné Super sušenky jsou přirozeným zdrojem vlákniny, neobsahují žádná umělá sladidla, palmový tuk ani přidaná barviva. Super sušenky jsou ideální svačinkou na všechny vaše cesty, ať už do školy, práce anebo na výlet.
Výživnou svačinu seženete v příchutích kakao & kokos a šťavnaté jablko za 16,90 Kč.

Cena je aktivní: 25. 10. 2021 00:00 - 31. 10. 2021 23:59
Počet výherců: 5