TOPlist
Aktuální výhry
Sada unikátních horkých nápojů Majestic
Vychutnejte si kávovinový nápoj obohacený o čekanku Majestic Chicory Milky, který podpoří správnou funkci jater nebo pečlivě vyváženou chuť karamelu a soli Majestic Cappuccino Salted Caramel. I pro milovníky čajů bude podzim tím pravým obdobím, na které se mohou těšit. Bylinný čaj Majestic Acerola a květ bezu bude skvělým pomocníkem, jak navodit tu správnou atmosféru, stejně tak jako ovocný čaj Majestic Zimní punč, který vás svou vytříbenou chutí zanese do světa snů.
Cena je aktivní: 18. 09. 2023 00:00 - 24. 09. 2023 23:59
Počet výherců: 5
Další výhry
Výhra od nakladatelství Grada - Příběhy pražských dvorků a Z tajů pražských dvorků v hodnotě 848 Kč
Příběhy pražských dvorků
Petr Sojka

Autor rozkrývá příběhy z dávné i nedávné minulosti a vyráží po stopách těch, jejichž životy utvářely jejich podobu. Historie se tu prolíná s přítomností, příběhy se propojují v překvapivých souvislostech. Narazíme na osudy slavných osobností, ale i vyprávění o lidech, na něž historie už jaksi pozapomněla. V knize se dočteme i o několika dvorcích a domech, které už dnes neexistují.

Z tajů pražských dvorků
Petr Sojka

V již třetí knize Petra Sojky, redaktora magazínu Z metropole ČT a tvůrce pořadu Tajemství pražských dvorků, opět ožívají pražské dvory, vnitrobloky a zahrady. I tentokrát se dočteme o osudech často zapomenutých lidí a jejich rodin, kteří nenápadně tvořili drobnou historii města. Příběhy na sebe často navazují, proplétají se a propojují… a vlastně svědčí o tom, jak je (a vždycky byla) Praha malá a důvěrná.

Cena je aktivní: 25. 09. 2023 00:00 - 01. 10. 2023 23:59
Počet výherců: 5