5bab8756eaf72obrazek.jpg

Roman (47 let): Trpěl jsem kvůli ní stihomamem

Nikdy dřív jsem nebyl nevěrný, ani to nevyhledával. Eva mě v podstatě sbalila. Byla tak vytrvalá, že už mě prostě přestalo bavit se bránit. Na druhou stranu tu zase nebudu tvrdit, že se mi její zájem nelíbil. Vrátilo se mi to krásné vzrušení z něčeho nového, co bylo s mou ženou už dávno pryč. Jenže ta začala brzy něco tušit, takže jsem nevěru raději včas utnul. Respektive takový byl můj plán. Eva to viděla jinak. Odmítala náš poměr skončit. Čekávala na mě před domem nebo před prací, takže jsem se naučil mizet jinými východy nebo pokaždé v jinou dobu. Taky mě „úplnou náhodou“ potkávala ve městě, až jsem začal trpět stihomamem. Kdykoli jsme pak se ženou někam vyrazili, já se paranoidně rozhlížel kolem sebe. Eva totiž vyhrožovala, že jí o nás řekne. Trvalo to čtvrt roku! Pak si naštěstí našla jinou oběť. Ale za tu dobu jsem zestárl o deset let.

Štěpán (29): Začala mi psát dopisy z lásky

Na jedné narozeninové oslavě jsem to přehnal s alkoholem a zapomněl se s jednou známou známé. Taková mladá naivka to byla. Mělo mi hned dojít, jakou dělám chybu. Ta buchta se do mě totiž zabouchla! A jelikož jsem si ji ještě neuváženěji dotáhl k nám domů, věděla, kde bydlím. Můj telefon ale neměla, tak mi jen pak psala dopisy. Jako ty papírové, co se hází do schránky. Tam na mě taky od té doby každé ráno jedno milostné psaní čekalo. Poprvé jsem se úplně zpotil. Co kdyby schránku vybírala moje přítelkyně? Obálka se srdíčkem na mé jméno by ji dozajista nenechala chladnou… Naštěstí odcházím do práce první a ta koza mi dopisy nosí pozdě večer. Od té doby schránku na dopisy hlídám ostřížím zrakem a dokonce jsem své přítelkyni zpronevěřil klíč od ní. Dodnes jí slibuju, že nechám udělat jiný. Korespondence sice po pár týdnech přestala být na denním pořádku, ale co kdyby chytla moje ctitelka druhý dech!

Pavel (45): Poškrábané auto jsem raději nechal opravit za své

Řeknu vám to asi tak – moje zhrzená bývalá milenka mi dost škaredě poškrábala auto. Škoda na laku byla za desítky tisíc. Policii jsem ale nevolal, jak po mně chtěla má manželka, a já jí to slíbil. Fakt bych byl dost nerad, kdyby pachatelku odhalili…

Josef (39): Musel jsem dvakrát změnit číslo

Milenky bývaly tu a tam příjemným zpestřením mého už poněkud nudného manželství. Tedy po sexuální stránce nudného. Jinak si s Kamilou, mou ženou, skvěle rozumíme a máme dvě úžasné děti. Proto jsem se vždy snažil být co nejdiskrétnější. A taky se mi to dařilo, nenatrefit na Alenu. Ačkoli se zpočátku zdála úžasná, tak mi záhy dala pocítit, že absolutně nerespektuje zásady tajné milenky. Jako by ji ani nezajímalo, že mám doma ženu! Volala mi, kdy ji napadlo, sms zprávy psala jak na běžícím pásu - třeba o půlnoci. Já nejdřív jen trnul, abych nenechal telefon bez dozoru, nebo neměl zapnuté vyzvánění. Nakonec jsem usoudil, že mi za ty starosti nestojí, a pustil ji k vodě. To teprve nastalo peklo. Zamilované zprávy se změnily v nenávistné a výhrůžné a nakonec mi začaly chodit podivné sms i od neznámých lidí. Zřejmě někde zveřejnila mé telefonní číslo. Tak jsem si ho změnil. Scénář se ale po měsíci opakoval. Třetí číslo jsem distribuoval už velmi pečlivě – jen mezi prověřené přátele. Řeknu vám, že se teď nějakou dobu na cizí ženskou ani nepodívám.

Petr (58): Z nevěry jsem si přinesl nechtěný suvenýr

Když odjela moje žena do lázní, kámoš mě vytáhl na dvojité rande, kam jeho milenka pozvala svou kámošku. Bral jsem to jako takovou nevinnou hru, povyražení. Jenže příležitost dělá zloděje a já si s tou ženskou začal. Párkrát jsme se spolu sešli v posteli, ale moje prvotní nadšení vystřídal šok. Přenesla na mě totiž filcky! Teda ty pohlavní vši, jak mi doktor oznámil. Do příjezdu ženy zbývalo pár dní a já se pustil do horečného čištění domácnosti insekticidními přípravky, jak mi bylo doporučeno. Teď jen trnu, že někde nějaká potvora nepřežila. A jsem rád, že šlo jen o tuhle pohlavní chorobu. Mohlo to dopadnout hůř. Nevím, jak z filcek, ale z nevěry jsem vyléčen.
5bab87aa09f71obrazek.jpg

Čtěte také: