Paní Vicenovou začaly na konci těhotenství trápit silné bolesti rukou. Když nepomohlo protahování ani cvičení, obrátila se po čase na svého gynekologa a praktickou lékařku. Vzhledem k pokročilému stádiu těhotenství jí ale bylo doporučeno, aby přišla až po porodu. Jen pro informaci - před mateřskou dovolenou pracovala paní Vicenová 10 let v kanceláři jako bankovní úřednice.

Díky Bioptronu se mohu dceři opět věnovat naplno

Bioptron

„Čekala jsem tedy na konec šestinedělí. Bolest se stávala úpornější a nepříjemnější. Táhla se od palce, přes vnitřní stranu zápěstí až do poloviny předloktí. Jakýkoli pohyb palcem, obzvláště vyžadoval-li sílu, byl velmi bolestivý a stával se až nemožným. Naprosto běžné, každodenní činnosti jako např.: odemknout dveře, otevřít sklenici, sepnout si vlasy gumičkou, držet čtyřkilové dítě na jedné ruce či složit kočárek do auta, mi způsobovaly bolest. Vůbec jsem nebyla schopna vykoupat dceru, protože jsem neudržela její hlavičku těch pár minut nad vodou. Nejhorší byly noci, kdy mi otékaly prsty a budila jsem se bolestí. Někdy jsem neměla ani sílu rozepnout při přebalování cvoky na pyžamku a musela jsem si pomoci zuby. Tyto momenty mi nejednou vehnaly slzy do očí. Dcera mi dokonce několikrát vyklouzla při zvedání z postýlky, protože jsem se „lekla“ té náhlé bolesti a miminko jsem neudržela,“ vzpomíná paní Vicenová.

Po vyšetření lékař paní Vicenové diagnostikoval zánět šlach na obou rukách. Pro kojící matku však neexistovala žádná léčba. Lékař jí pouze doporučil, aby do domácích činností více zapojila rodinu a přišla, až přestanete kojit. Rodina pomáhala, ale jsou činnosti, které člověk raději vykonává sám. Běžná osobní hygiena způsobovala paní Vicenové nesnesitelnou bolest. Protože se bolesti stále stupňovaly a paní Vicenová chtěla kojit minimálně 1 rok, předepsal jí lékař deset sezení magnetoterapie. Magnetoterapie neměla požadovaný účinek, naopak v průběhu léčby se bolest ještě zvýšila a po cca dvou týdnech se zase vrátila do původního stavu. Na lékařský předpis začala nosit na rukou ortézy, ve kterých i spala. Ruce to trochu šetřilo, ale ke zlepšení rozhodně nedocházelo. Stejně tak bez efektu bylo užívání drahých náplastí proti bolesti a zánětům, které lékař také doporučil.

Bioptron„Vyzkoušela jsem snad všechny „babské rady“, které se ke mně dostaly - od kostivalové a konopné masti, až po dvouměsíční kůru kloubního protizánětlivého přípravku z lékárny za cca 2 800 Kč. Nic nepomáhalo. Všichni radili dát ruce do sádry na cca 5 týdnů, ale copak to jde, mít na mateřské dovolené s tříměsíční holčičkou pět týdnů obě ruce v sádře? Jednou v noci jsem na internetu v nějaké diskusi zjistila, že na tento typ problému by mohla pomoci světelná terapie BIOPTRON. Byla jsem už natolik pesimistická a nedůvěřivá, že jsem ji nechtěla hned kupovat, a proto jsem si ji půjčila od sestry. Zápěstí jsem si „svítila“ 8 minut ráno a večer. To nebylo obtěžující. Položila jsem si ruku na stůl a BIOPTRON vedle ní – snídala jsem, sledovala TV nebo četla, dokonce jsem někdy druhou rukou chovala dcerku. BIOPTRON příjemně zahřál zápěstí a to nijak nebolelo. Přístroj byl malý a prakticky zabalený, takže jsem si ho s sebou odvezla i na dovolenou, abych kůru nepřerušila. Již po prvních 14 dnech jsem cítila malou úlevu. Bylo mi doporučeno na 1 týden s terapií přestat a pak zase pokračovat. Zpočátku jsem měla pocit, že jsou ruce opět rozjitřené a bolí víc, ale tento pocit po pár dnech odezněl. Po týdnu jsem začala terapii BIOPTRON opět aplikovat a bolest se mírnila každým dnem. Později jsem dobu aplikace prodlužovala na 3 až 4 týdny v kuse a vynechala jsem jen na 1 týden. Světelnou terapií se totiž není možné předávkovat. Byla jsem nadšená, ruce se zlepšovaly a já byla konečně schopna je postupně více a více zatěžovat.“

Bioptron

Na obr. přístroj BIOPTRON MedAll (PAG-960)

Světelnou terapii BIOPTRON mohu jen doporučit

„Přibližně po 1 měsíci jsem přestala přes den nosit ortézy a nechávala jsem si je pouze na noc. Nikdo si nedokáže představit ten pocit štěstí, když jsem konečně mohla chovat dcerku, aniž by mě něco bolelo, a aniž bych měla strach, že ji upustím. Nikdy bych nevěřila, jak může takováto permanentní bolest zhoršit kvalitu života a jak obrovská je úleva se této bolesti zbavit. A ještě k tomu s vědomím, že jsem své tělo nezatížila žádnou chemií, resp. žádnými léky, které by měly vedlejší účinky na mě a potažmo i na kvalitu mého mateřského mléka, a tedy zdraví mého dítěte. Když bylo dceři půl roku, tedy po necelých 4 měsících aplikace, jsem lampu BIOPTRON sestře vrátila a rozhodla se pořídit si vlastní. Zánět šlach byl ten tam a já byla naprosto zdravá. Světelnou terapii BIOPTRON tedy mohu každému jen doporučit. Opravdu mi velice pomohla a moc jí za to děkuji, vypráví s úsměvem paní Vicenová.

Bioptron

Jak působí světelná terapie BIOPTRON na lidské tělo?

Bioptron

Přístroje světelné terapie BIOPTRON vydávají světlo různých vlnových délek, které odpovídají viditelnému světlu a infračervenému záření, přičemž u obou těchto složek byly zaznamenány vlastnosti stimulující biologické reakce. Velice důležité je, že BIOPTRON neobsahuje škodlivé ultrafialové (UV) záření. Při umístění přístroje BIOPTRON nad plochu kůže proniká energie, kterou světlo vydává, do spodních tkání. Tento proces vyvolává biologickou reakci zvanou fotobiostimulace, která uvnitř těchto tkání způsobuje různé reakce, které mohou zmírnit bolest a podpořit hojení.

Zaujal vás příběh paní Vicenové? Máte zájem vyzkoušet světelnou terapii BIOPTRON?

BioptronKontaktujte nás na e-mailu: bioptron@zepter.cz nebo volejte infolinku 311 331 888. Více o světelné terapii BIOPTRON na www.zepter.cz.

Přečtěte si další příběhy spokojených zákazníků.

Hrajte ve Velké Zepter hře 2015 – VIP dovolená snů o exkluzivní ceny, včetně přístroje světelné terapie BIOPTRON MedAll. Hlavní cenou je zájezd v hodnotě 50 000 Kč! Více na www.zepterhra.cz.

Reklama