Dovolte si mít čas jen pro sebe a naplánujte si výlet někam do lesa, k vodě nebo se jděte projít po zelené louce. Vnímejte jen přítomnou chvíli, dýchejte a myšlenky nechte volně plynout. Takové formy relaxace jsou prokazatelně prospěšné pro vaše duševní i fyzické zdraví. Už hodina nebo dvě strávená v přírodě vás doslova nabije novou energií. U nás se takto odpočívat teprve učíme, ale severské národy jako jsou třeba Norové, to umí už po staletí.

jkaka.jpg

Co na sebe?

Možná namítnete, že vyrazit z práce někam do lesa s ohledem na své oblečení nemůžete. Řešením je ale udělat kompromis a sáhnout po slušivém oblečení značky Kari Traa. Ta představuje novou kolekci funkčního outdoorového oblečení, které si na sebe můžete vzít jak do města, tak i do přírody. Nemusíte se tedy zabývat a zdržovat převlékáním. Vyrazit ven můžete prostě rovnou ze školy nebo z práce. Inspirujte se třeba u hlavní ambasadorky značky kari Traa, Evy Samkové, která se s tímto aktivním životním stylem naprosto ztotožňuje. Miluje totiž nejen pobyt v přírodě, ale i udržitelnou módu.

Příběh značky Kari Traa:

626fd627d77a3obrazek.jpg

Kari Traa, je úspěšná zakladatelka jedinečné značky dámského sportovního a městského oblečení. Norská akrobatická lyžařka Kari Traa, držitelka tří olympijských medailí a opakovaně zvolena za “nejvíce sexy ženu v Norsku”. Také zakladatelka stejnojmenné značky dámského oblečení. Jako sportovkyně hledala značku, která rozumí potřebám žen při pohybu a nikde žádnou nenašla. Neváhala a spojila se s designerkama a vytvořila dokonalou ženskou sportovní a městskou kolekci Kari Traa.

Tipy na bundy:

 • Lehká dámská izolační bunda Kari Traa Tirill s celorozepínacím předním zipem.  

Outdoorová bunda s lichotivými liniemi pro sportovkyně i ženy, které prostě rády vypadají skvěle i uprostřed lesa.  
Bunda je vyrobena z recyklovaných materiálů, Certifikace OEKOTEX® 100 zaručuje, že hlavní/kontrastní materiál a látková podšívka nepředstavují žádnou újmu pro životní prostředí a pro lidskému zdraví.

626fd8db81250obrazek.jpg
Více najdete ZDE

 • Dámská sportovní bunda Kari Traa Ragna 

Být venku déle. Lehká dámská voděvzdorná, zateplená sportovní bunda Ragna Jacket ochrání v dešti, zahřeje a přitom váží skoro nic. Ideální volba pro outdoorové aerobní sporty, kde potřebujete lehké teplo a dokonalý výkon.

626fd90ebd2d1obrazek.jpg
Více najdete ZDE

 • Dámská větru odolná bunda Kari Traa Thale

je svrchní ochranná bunda s krátkým zipem a kapucí, která je vyrobena z lehoučného větruodolného a vodě vzdorného materiálu. Barevné panely v zajímavém prostřižení mají jediný úkol - dotáhnout váš styl k dokonalosti kdykoli a kdekoli.

626fd95888d70obrazek.jpg
Více najdete ZDE

Tipy na trička a tílka

 • Dámské sportovní tričko Kari Traa Sanne Hiking

s krátkým rukávem je dámské tréninkové tričko navržené pro výkon při outdoorových dobrodružstvích.

626fd99d9fcf1obrazek.jpg
Více najdete ZDE

 • Dámské tílko Kari Traa Butterfly Top

se sportovním střihem ramínek pro holky, co za to umí vzít, je konečně zpět. Motýli se vracejí. Pro své super vlastnosti a schopnosti si řada Butterfly vysloužila mnoho ocenění. 

626fd9d58fe57obrazek.jpg

Více najdete ZDE

 • Dámské sportovní tričko Kari Traa Sanne Hiking

s krátkým rukávem je dámské tréninkové tričko navržené pro výkon při outdoorových dobrodružstvích.

626fda2baa522obrazek.jpg
Více najdete ZDE

 • Dámské funkční tílko Smale

Super měkká vlněná základní vrstva s jednoduchým vzorem. Retro, které funguje

626fda6b9768bobrazek.jpg
Více najdete ZDE

Tipy na legíny a sukni

 • Dámské sportovní kalhoty Kari Traa Voss

Intenzita. Integrita. Lehké dámské sportovní kalhoty Voss Hybrid Tights jsou vyšší třída voděvzdorné, prodyšné izolační vrstvy pro ženy, které se rozhodly kralovat zimním sportům a zachovat svůj osobitý styl. Pro sportovní výkony s vysokou intenzitou pohybu a jakkoli mizerné počasí. 

626fdaa4dfaaeobrazek.jpg

Více najdete ZDE

 • Dámské sportovní legíny Kari Traa Sanne 

Kari Traa Sanne Pant jsou prodyšné dlouhé dámské legíny, které poskytují střední kompresi a jsou super na lehké a středně náročné aktivity. Ergonomicky vedené švy lahodí křivkám ženského těla a ploché švy nedráždí pokožku. Super model pro středně rychlé tempo a vaše dokonalé pohodlí. 

626fdad84ed10obrazek.jpg
Více najdete ZDE

 • Dámské sportovní 3/4 legíny Kari Traa Louise 

Louise, prosím, seznamte se. Elegantní střih, střední pevnost to jsou Louise 3/4 Tights od Kari Traa. Fantastické dámské tréninkové legíny a skutečný kousek pro celý rok a holky, které na to mají. 

626fdb2293b0cobrazek.jpg
Více najdete ZDE

 • Dámská sportovní sukně s integrovanými šortkami Kari Traa Ane

Dámské sportovní sukně s vnitřními šortkami Kari Traa Ane představuje ideální kombinaci ženskosti a funkčnosti. Nesporné výhody oceníte při výkonu, který podáváte v přírodě i na dětském hřišti při dozorování svých ratolestí. Užívejte volnosti těla i duše, s tímto modelem už nemusíte hlídat sukni.

626fdb65b5c80obrazek.jpg
Více najdete ZDE

Značka KariTraa je jedinou značkou, která vyrábí sportovní oblečení od holek pro holky, ženy ženám.
Unikátní, barevná jarní kolekce nabízí několik variant sportovního oblečení, které využijete na jakoukoliv sportovní aktivitu, nebo jen na vycházku městem.
Aktuální kolekci a další produkty, které by se vám mohly líbit najdete na stránkách www.forgirlsbygirls.cz nebo na www.norskamoda.cz