Kluka kterého jsem poznala na zábavě jsem brzo pozvala k nám domů,protože mi mamka nevěřila,že přijde,sadila jsem se s ní o 50 kč.Přijel rád,prohlédl si dům a byl spokojený,ale když jsem mu řekla,že naši chtějí dům dát bratrovi,brzo se se mnou rozešel,šlo mu o holku s barákem.Nakonec si vzal holku-jedináčka.Další kluk si mohl nohy uběhat,tomu šlo o to,dostat mne,potom už jsem pro něj nebyla zajímavá.

S jedním jsem měla domluvené rande na další zábavu,nemohla jsem přijít,neb naši domluvili zabíjačku a moje rande je nezajímalo.Mobily nebyly,kluk to nechtěl pochopit a šmytec.Žádná škoda,vzal si sestřenici a po dvou dětech se rozvedli.Z dědiny jsem nechtěla nikoho,chlast byl největším koníčkem vesnických kluků,to raději nic.Manžela jsem potkala u kamarádky,měla miminko a já se za ní přišla podívat,on byl její příbuzný a taky zrovna na návštěvě.Jak malého krmil a přebaloval,začaly tikat mé biologické hodiny a měli jsme si pořád o čem povídat.Není ideální,ale není děvkař a nepije,je domácí kutil a budeme spolu 30 let.      

SNÍŽEK

Text nebyl redakcí upraven.

Patří vám velká gratulace! A obrovská gratulace patří i naší dnešní výherkyni. Nejen za výhru samotnou, ale i za odvahu a sílu, která jí rozhodně nechybí.

Určitě se mnou budete souhlasit, že se svým prvním příspěvkem si výhru zaslouží čtenářka s nicem Selinka, jejíž příběh si můžete přečíst ZDE.

Pro dnešek už bylo rozchodů víc než dost, a proto končíme. Přejeme vám krásný víkend bez rozchodů. Loučíme se s vámi, nikoli však navždy. V pondělí se zase sejdeme a budeme si s Kubou povídat na téma: Oblíbená báseň.

Reklama