Ještě horký příspěvek na dnešní téma nám poslala čtenářka Bohuša a my jí děkujeme

Nazdárek, celá upachtěná sedám k počítači, abych ihned napsala příspěvek, i když jsem byla rozhodnutá dnes nepsat. Ale....včera jsem procházela v sousedním městě kolem obchodu vietnamců, na kterém bylo napsáno totální výprodej -70% slevy ,a tak i mě tam vtáhl průvan...zboží tam bylo opravdu hodně a mě zaujaly krásné světlé džíny, po kterých jsem již dlouho toužila...sice na ně nebyla 70% sleva, ale i tak jsem si je zkusila. Skvěle mě padly a tak jsem je koupila.

Domů jsem přijela se skvělým pocitem na duši a džíny si ještě jednou oblékla, abych se předvedla manželovi...tak jsem před ním zapozovala, zvedla levou nožku, pak pravou a on na to:"NĚJAKÁ DIVNÁ MODA, KDYŽ MÁŠ MEZI NOHAMA DÍRU"!... a já na to:"a proč by ne?" Myslela jsem, že si dělá legraci...ale jaké bylo mé překvápko, když jsem džíny svlékla a mezi nohama, mimo šev opravdu se džíny páraly...ani né tak páraly, ale spíš ve struktuře se rozpadaly...hrůůůza! 

A tak jsem dnes ráno sedla do auta a jela džíny zreklamovat! A výsledek? Vietnamec  na mě hleděl, jako bych právě "spadla z Marsu" a pak s úsměvem na rtech říká: "Panýýý, to zbozí ve sleve, na to se reklamace nevztahovat...to neny nase chyba, my jen kvalitný zbozíííí, to musela udelat sama, s tym já nic nenadelat, to vas problem"!!! A tak mě došla slova i dech...ty rifle jsem mu tam nechala, sedla do auta a naštvaná ještě tedˇˇ(a budu dlouho) klepu do počítače a říkám si, že do toho obchodu už v životě nevlezu!!! 

Ahojky Bohuša

Tak to se vám nedivím, já bych mu asi ty džíny omlátila o hlavu. Ale snad se vám alespoň trochu ulevilo tím, že jste se nám svěřila

Myslíte, že neměla nárok na reklamaci? Stalo se vám někdy něco podobného? Nakupujete u Vietnamců a už jste se pokusila u nich něco reklamovat. Jak jste pochodila?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama