Není to tak dlouho, co oděvní průmysl musel řešit stížnost žen, že na kalhotách i sukních jsou malé kapsy, do kterých se nevejde telefon. Když se nad tím zamyslíte, tak jen sem tam potkáte ženu, která má telefon zasunutý v boční kapse u kalhot. Důvod je prostý, kapsy jsou menší než ty u pánských kalhot.

Jak vybrat telefon pro moderní ženu?

Ať už vybíráte telefon jako dárek k svátku či narozeninám, nebo prostě jen chcete své drahé polovičce udělat radost, pak vězte, že velikost je jedním z důležitých parametrů. Na čem ještě záleží?

Většina žen se řídí designem

Telefon pro ženu prostě musí být hezký. I když by vzhled neměl být tím nejdůležitějším kritériem, mnoho žen na něj nedá dopustit. A výrobci telefonů to dobře vědí, takže nabízí mobily, které jsou nejen praktické a funkční, ale taky hezké.

Náš tip: Ženám se líbí veselé barvičky, spíš než černý nebo šedý telefon jim pořiďte růžový, červený, zlatý mobilní telefon.

Kvalitní fotoaparát nesmí chybět

Ať už máte děti nebo ne, určitě si uchováváte vzpomínky na nějaký pěkný zážitek, třeba v podobě fotografií. Ženy to mají úplně stejně, obzvlášť ty, které jsou maminkami. Proč s sebou v dnešní moderní době tahat na výlet ještě fotoaparát, když máte mobil?

Víte, že u fotoaparátu je třeba si pohlídat, zda má variabilní clonu, fotí i v šeru a možná dokáže vytvořit i nějakou tu animaci?

Velikost úložiště

Ano, co do velikosti záleží nejen na rozměrech, ale taky na dostatečné kapacitě úložiště. Kam jinam taky ukládat ty stovky fotografií a videí rozzářených dětských očí, červených tváří a spokojených úsměvů?

Náš tip: Vnitřní paměť telefonu by měla mít alespoň 16 GB a v ideálním případě by telefon měl disponovat možností rozšířit integrovanou paměť pomocí paměťové karty.

tel.jpg

Datové připojení

Dokážete si dneska představit, že máte mobil, který vám neumožní připojit se na internet? Data a jejich přenos hrají ve výběru telefonu důležitou roli. Dokáže telefon využít vysokorychlostní připojení, aby se vám načítání stránky nebo videa nesekalo

Výdrž baterie

Co si budeme povídat, ženy jsou bytosti upovídané a rády si volají s kamarádkami. Dlouhé hovory neúprosně ukrajují procenta z nabití baterie, takže není radno podcenit ani její výdrž. Přeci nechcete, aby se hovor přerušil ve chvíli, kdy se řeší naprosto zásadní záležitosti.