sidlo-2-do-textu.jpg
Foto: Profimedia

V devadesátých letech byl původní dům zbourán a místo něj vyrostlo toto luxusní sídlo. Franklin za něj zaplatil 6 milionů dolarů a žil zde od roku 2007 do loňského roku, kdy se přestěhoval do Miami. Sídlo má 9 ložnic a 18 koupelen. K dispozici je samostatný dům pro hosty, kino, lázně, posilovna, kadeřnictví, kulečník a bar. Je zde bazén se 3 vodopády, 2 jacuzzi, tobogán, plavecký bar, soukromá jeskyně, jezírko, ohniště a gril. Nechybí zde podzemní garáž, která pojme až 16 vozů.

Velké prosklené plochy nabízejí úžasný výhled na světla oceánu a města; v areálu je také samostatně stojící penzion. Mezi skutečně luxusní vybavení domu patří také několik akvárii, včetně obrovské nádrže se žraloky.

profimedia-0656042710.jpg
Foto: Profimedia

Luxusní dům stojí na stejném pozemku, kde byla Sharon Tate a čtyři další lidé zavražděni zfanatizovanou sektou Mansonových v létě roku 1969. Charles Manson a jeho stoupenci, kteří měli vraždu na svědomí, byli odsouzeni k trestu smrti. Ten byl však časem upraven na doživotní trest. Svých činů nikdy nelitovali. Někteří se jimi naopak pyšně chlubili. Podle scenáristy Franklina se však tyto události odehrály velice dávno a neměly na jeho život na pozemku absolutně žádný vliv.

Zdroje: Profimedia, Největší americké skandály: Mučivá vražda nejkrásnější ženy HollywooduDIRT