5b2ce6d991361obrazek.png
Potiskům a vzorům se mnoho z nás často, a zbytečně, vyhýbá. Velká chyba. Obě varianty jsou totiž super zábavné, můžete si je dovolit snad na každou příležitost, jak do velkého business prostředí, tak i do školních lavic nebo baru. Správné kombinace nebo mixování z vás udělají módní ikonu, určité vzory vás omladí klidně o pár let a nakonec jsou ty, co z vás udělají sexy šelmu. A přesně o těch tu teď bude řeč. Leopardí potisk.
leop.jpg

Městská džungle od A do Z

Leopardí potisk je trochu ošemetná záležitost, ale snad je to tou krásnou divokou kočkou (pozor, neplést s tygrem), ale opravdu je vnímán jako pořádně sexy věc. A vy si můžete být jisté, že se za vámi ohlédne nejeden chlap. Tenhle glamour potisk chce cit, ale pokud sáhnete třeba po takovém doplňku, jako je kabelka, šála nebo třeba boty, bude to bohatě stačit. Odvážnější z vás by to ale také neměly přehánět. V leopardu od hlavy po paty budete vypadat jako... no jako leopard. Takže decentnější cesta je ta nejlepší a vy budete vypadat sakra žensky. Na co vsadit?

  • kombinace černé a bílé s leopardím potiskem
  • leopardí šaty a černé jednoduché lodičky bez platformy
  • leopardí kabát nebo sako a jednouché kousky jako je denim, černé pukové kalhoty a bílá trička bez potisků
  • leopardí lodičky, balerínky nebo kotníčkové boty – k jakémukoliv jednoduchému outfitu

Čemu se vyhýbat?
leop1.jpg

Pokud nechcete vypadat opravdu jako leopard a v horším případě jako příklad nevkusu a vulgarity. Snažte se, aby byl outfit vždy opravdu jednoduchý a aby byl ideálně vždy jen na jednom kusu oblečení. Více už je zkrátka a dobře více. Zapomeňte také na kombinaci leopardího potisku s mini délkami, hlubokými výstřihy nebo super vysokými podpatky na platformě. V jednoduchosti je v tomto případě opravdu velká krása!

Také si přečtěte:

Reklama