Rádi dělají věci z modelíny a mají radost, když se jim něco povede? Tak pro vás máme další skvělou akci s hračkami Play-Doh! Pokud plánujete pečení cukroví, pak můžete dítě zapojit do jeho světa vaření a pečení s Play-Doh a můžete být v kuchyni spolu.

Play-Doh kuchyňské tvoření se syčící plotnou
5bfe5f851eb15obrazek.jpg

5bfe5f98e8ea5obrazek.jpgS Play-Doh kuchyňským tvořením se syčící plotnou bude vaší nejlepší ingrediencí představivost! Nyní se děti mohou cítit jako juniorští šéfkuchaři s jejich vlastní plotnou Play-Doh, která skutečně dělá zvuk syčení a předstírá tak vaření. Syčení začne hned, jak na hořáky položíte pánev na smažení nebo kastrol. Syčení ještě zesílí, když na jednu z pánví položíte výtvor z hmoty Play-Doh, skoro jako při skutečném vaření! A co je na skutečném menu? Vyrobte Play-Doh hlavní chody, jako je bláznivý steak, pomyslná vajíčka, šílené burgery a dokonce legrační ryba pomocí 4 razítek. Vytvořte přílohy jako napodobeniny zeleniny pomocí formiček. Převracejte Play-Doh jídla pomocí kleštiček a stěrky a předvádějte je na talířích. Je to zábava z vaření bez horka a špinavého nádobí!
Balení obsahuje plotnu, 4 razítka, 2 pánve, kleštičky, stěrku, nůž, vidličku, 2 talíře a 5 nádobek s modelovací hmotou Play-Doh.

Play-Doh sada s mlýnkem na výrobu těstovin
5bfe5fd2efdbaobrazek.jpg

5bfe5ff520483obrazek.jpgS Play-Doh sadou s mlýnkem na výrobu těstovin je tou nejlepší ingrediencí představivost! Od napodobenin těstovin po misky, tento přístroj na nudle dokáže vytvořit různé druhy Play-Doh nudlových jídel. Jednoduše si vyberte disk, díky kterému se změní tvar, naplňte vyráběč nudlí hmotou Play-Doh, stiskněte rukojeť a vytlačte spousty bláznivých nudlí! Přidejte napodobeninu raviol a předstírané lasagně na menu pomocí formičky a řezače. Jsou tu také formičky na napodobeninu makaronů a sýru a zábavných toppingů. Až budou připraveny, vystavte svá mistrovská nudlová díla Play-Doh na talířích!
Balení obsahuje vyráběč na nudle, 4 nudlové disky, formičku na ravioly, kráječ na lasagně, misku, talíř, nůž, váleček, vidličku a 5 kelímků modelovací hmoty Play-Doh.

Play-Doh Pizzerie
5bfe602832948obrazek.jpgS modelínou Play-Doh si mohou děti zážitky z pizzerie užít i doma! Rozválejte těsto a upečte ho ve formičce kamenné pece. Na struhadle si připravte sýr. Vymodelujte si spoustu přísad jako salám, papriky, houby a další!
Set obsahuje zábavné nástroje jako lopatu do kamenné pece, klasický váleček na pizzu a další!

Play-Doh Kitchen Creations Set na pečení
5bfe60631b444obrazek.jpg

5bfe607c5f9f9obrazek.jpgTento Play-Doh set je ideální pro malé pekaře! Vyrobte ty nejlepší a nechutnější dortíky, sušenky a koláče s pomocí nových speciálních nástrojů v této satě. V balení jsou zdobítka, vykrajovátka, nožíky a další. Mimo jiné v sadě je pět kelímků modelíny.

Play-Doh Pečící sada na sušenky
5bfe60db04964obrazek.jpg

5bfe60f3a05cfobrazek.jpgPřipravte s dětmi z modelíny Play-Doh chutné sušenky a zákusky. S prací pomohou vykrajovátka a váleček na těsto, pomocí kterého vytlačíš do modelíny kouzelné motivy. Díky tácku vytvoříte lahodné sušenky všech možných tvarů a motivů - stačí pouze zatlačit modelínu do určených míst. Obracečkou sušenky přenesete a zdobičkou si je dozdobíte a můžete na tácku chutné sladkosti podávat.
Balení obsahuje 5 kelímků modelovací hmoty Play-Doh (o celkové hmotnosti 280 g). Po každé hře ji ulož zpět do kelímku, aby zůstala tvárná na další tvoření.
Součástí sady je: 5 druhů barev modelíny, váleček na těsto, 4 vykrajovátka, košíček, obracečka, zdobička a tác.

Play-Doh Sada na výrobu potravin
5bfe6132bb854obrazek.jpg

5bfe6144bed9eobrazek.jpgCopak bude dnes k večeři? Špagety, zeleninový salát, hamburger nebo pečené kuře? Záleží jen na vás, jakou dobrotu ukuchtíte! Pomocí kreativní sady na výrobu potravin od Play-Doh můžete z plastelíny vytvořit jakoukoliv potravinu, která vás jen napadne. K tvoření vám pomůže 20 kusů různých vykrajovátek a formiček na ovoce, zeleninu nebo maso. K dispozici máte 7 druhů různě barevné, zdravotně nezávadné plastelíny Play-Doh. Vymodelované potraviny můžete servírovat na talířky, které jsou také součástí balení. V sadě najdete i příbor a nákupní košík, do kterého můžete potraviny uložit. Sada je vhodná pro děti od 3 let.
5bfe61bc50067obrazek.jpg

To jsou naše tipy na skvělou zábavu spojenou s vařením a přípravou pokrmů pro malé děti.

Co na tom, že jsou pokrmy z barevné modelíny?

O to větší nápady a kreativitu dětem přináší!