maxi.jpgFoto: Profimedia

Nizozemská královna Máxima (49), narozená v Argentině, je chotí současného nizozemského krále Viléma Alexandra, kterého si vzala v roce 2002. Ať už se jedná o každodenní královské povinnosti nebo velkolepé galavečery, Máxima si vytvořila svůj vlastní styl, kterého se drží.

max.jpgFoto: Profimedia

Málokdy šlápne vedle, co se týče módy. Ať už jde o klasiku nebo nejnovější trendy, styl nizozemské královny je většinou dost výrazný. Miluje barvy a vzory a rozhodně se je nebojí kombinovat. Klidně si na sebe tedy vezme květinový vzor společně s výraznými barvami najednou.

mm.jpgFoto: Profimedia

Máxima také miluje flitry a jiskry. Ráda využije chvíle, kdy si na sebe může obléct jednoduché černé šaty a proměnit je v zábavnější kousek. Výrazné náhrdelníky ani velké náušnice jí nejsou cizí. A ještě jedna věc, uznává sílu zlata a nebojí se ho použít ve svých outfitech. I když se nenarodila do královské rodiny, rozhodně se narodila proto, aby nosila korunku.

tre.jpgFoto: Profimedia

Čas od času však sáhne i po jemnějších světlých šatech, které doplní jednoduchými botami. Zálibu má i ve výrazné červené, ale nebojí se obléct ani džínovinu. Jejím oblíbeným doplňkem jsou bezpochyby klobouky. Nosí je velmi často a téměř ke všemu. Oblíbeným designérem nizozemské královny je Maison Natan.

hat.jpg

profimedia-0515481325.jpgrtrt.jpg

profimedia-0514898973.jpg

Foto: Profimedia

Reklama