5cfe46aebc325obrazek.png

Také milujete saláty? Pak se určitě nechte inspirovat naší zkušeností. Na naší kulinářské akci jsme spolu se čtenářkami a blogerkami připravili 5 receptů na skvělé saláty. Jako ingredience jsme použili mimo jiné výrobky Bonduelle, protože tako značka byla partnerem naší akce. Sešli jsme se v pražském kuchyňském studiu Šelma v kuchyni a užili jsme si krásný podvečer. Skupinka dvaceti žen se rozdělila do 4 skupinek a každá z nich připravila jeden recept. Naše vaření dopadlo na výbornou, všechny saláty dopadly naprosto skvěle. I když některé názvy zněly cizokrajně a nedovedly jsme si nejprve představit, jak saláty budou chutnat, byly opravdu skvělé úplně všechny.

Recenze redakce: Shodli jsme se, že nám chutnalo všechno, samozřejmě každý měl svého nejlepšího favorita. Ale pestrost chutí byla tak dobře nakombinovaná, že nešlo úplně jasně označit pořadí od jedničky do pěti. Jak salát Coleslaw, tak čočkový tabbouleh nebo hummus z červené řepy byly skvělé. Zajímavá kombinace řepy, pomerančů a kešu oříšků sladila dohromady výtečnou svěží chuť. Salát Buddha bowl s quinoou, kukuřicí a avokádem má sice mnoho ingrediencí, ale když se vše smíchá a dochutí, je to opravdová dobrota. Myslíme, že výběr receptů byl velmi dobrý a všichni si pochutnali. Elly, naše redaktorka rubriky Vaření z nich byla nadšená.

Saláty, které jsme vyzkoušeli a které vám chceme doporučit!

Vapeur Strouhaná Řepa – vyzkoušejte novinku!

5cfe471ac33e6obrazek.pngJemně strouhaná řepa, díky které se příprava Vašich oblíbených receptů stane mnohem jednodušší, a vy si je tak můžete dopřát s chutí každý den.
Složení: Červená řepa jemně strouhaná, pitná voda, cukr, koncentrovaná citronová šťáva, jedlá sůl, ocet. Objem balení je 425 ml.

Více informací naleznete zde.

Pokud milujete hummus, vyzkoušejte ho z této řepy. Výhodou je, že máte řepu hned k dispozici, nemusíte ji loupat, vařit či péct a čekat až změkne.
5cfe4689918f8obrazek.png

Podívejte se na naše fotky, jak jsme si akci krásně užili! Inspiraci pro další recepty najdete na této stránce.
5cfe46fbaf229obrazek.png

 

Reklama