V Tesco najdete pod jednou střechou široký sortiment výrobků

Březen je měsícem probouzející se zahrady a s tím spojenými zahradními pracemi. Tomu odpovídá i zahrádkářský sortiment, který je dostupný v obchodech  již nyní a zahrnuje sazenice, květináče, truhlíky, ale i kvalitní zahradní nábytek a grily. Pro letošní rok je nabídka v Tesco obohacena i o výrobky, jako jsou plynové grily, sekačky a pily.

„Zahrádkářská a sadařská sezona zpravidla začíná vysazováním ovocných a okrasných stromků, keřů, vyséváním zeleniny a letniček. Z našich prodejních dat z uplynulých let vyplývá, že zákazníci nejčastěji nakupují také mulčovací kůru a substráty,“ říká Jiří Mareček, tiskový mluvčí společnosti Tesco. „Všichni se už jistě těší také na zahradní grilování, ke kterému máme v nabídce i volbu pro pravé fajnšmekry, jako jsou steaky z proslulého plemene Black Angus. Dále doporučujeme ze sortimentu ryb tresku tmavou, okouna nilského nebo candáta obecného,“ doplňuje Jiří Mareček.

Že má Tesco v nabídce opravdu vše pod jednou střechou, potvrzuje také nabídka zahradních domků různých velikostí, hadicových setů či kvalitní čerpadla Kärcher, zahradní úložné boxy, značková zahradní technika a nářadí Bosch nebo Skil. Toto zboží je možné objednat poprvé prostřednictvím služby Objednej a vyzvedni přes internetové stránky a připraveno je během několika dní ve vybraném hypermarketu.

A čím si můžete Vaši zahradu zpříjemnit?

Provoňte svou zahradu jarními květinami.

 

tesco

 

Tesco

 

 

Začněte sázet a přesazovat včas. V Tesco najdete široký sortiment květináčů a truhlíků.Tesco

 

 

Tesco

                                                                                                     

Tesco

 

Dokonalá zahrada je snem každého. Její údržba nemusí být tak složitá se sekačkou a zahradním nářadím zakoupeným v Tesco.

 

Tesco

Tesco

 

 Tesco

 

Zařiďte si zahradu nebo balkon už na jaře elegantním zahradním nábytkem

 

Tesco

 

Tesco

 

Zpříjemněte si posezení na zahradě grilováním ryb či šťavnatých steaků.

 

Tesco

 

 

Tesco

 

Reklama