Drobný žertík k dnešnímu tématu zaslala čtenářka Andul. Podívejte se, jak vypadá její svatební fotka s Václavem Havlem...

Ráda byste si vzala nějakou slavnou osobnost? Čtenářka Andula zamířila skutečně vysoko...


Podělím se s Vámi o své a Vendelínkovo tajemství. Doufala jsem, že vzpomínky zůstanou navždy v mých nejhlubších análech, leč tušení smršti svatebních příběhů a dojatých nevěst záludně pootevřelo sevřená dvířka mé třinácté temné komnaty. Omyla jsem foto i dějiny, ruce, zaplakala a usedla.
Vychována vzorci standardního modelu „rodina - základ státu“ byla jsem rebelem bez příčiny. Po shlédnutí hry Vzdor získalo mé rebelství strukturovanou osnovu. Koncepci protest songů zaštítil On - mánička se sexy mozkem. Na cestách politiky zabloudím po prvních metrech, vedl mě za ruku bludištěm přátel, nepřátel, zelených, červených, modrých, žlutých neomylný jak turistická mapa. Miloval mne? Nemyslím. Miloval mé klíče. A já zvonila, zvonila, zvonila pro Štěstí mezi vločkami neposkvrněného sněhu.
Náš neoficiální sňatek byl symbolickým spojením mladé naděje a velkých plánů.
Mé mladé naděje a jeho Velké Plány zmařila Dorota. Žena znalá Velkého Světa, teatrálních gest a řeči těla. Okysličená krev ze sexy mozku mého Vendelína se přesunula o metr níž a já měla po ftákách.
Naši nikdy neuveřejněnou a pečlivě utajovanou kresbu pořízenou oddávajícím dnes možná poprvé spatří média.
Vraťme naděje zpět do análů a kochejme se realitou nabízenou další skvělou dramatičkou Kristýnou K. Endiaron nosím stále při sobě. Nehodlám se ze všeho... zbláznit.

andula a vaclav

Vaše, Andula

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. května 2011: Vaše svatební fotografie

Zašlete mi k dnešnímu tématu vaši svatební fotografii, na které vám to nejvíce sluší. A napište mi také krátce, jak jste svůj svatební den prožila! Podmínkou uveřejnění je tedy jedna fotografie (otištěna bude pouze jedna, neposílejte jich tedy více) a text, dlouhý alespoň jako tento odstavec.

Za svůj příspěvek můžete získat krásný „svatební“ dárek: Soupravu TESCOMA Fizzy, obsahující konvičku na kávu, dva hrníčky a lžičku.

Své příspěvky posílejte v elektronické podobě na adresu redakce (viz níže) nejpozději 30. května 2011 do 13.00 hodin.

hrnekkonvička hrnek

Reklama