Chcete své pokožce dopřát hydrataci, péči a ochranu? Zkuste to prostřednictvím žhavé novinky známé kosmetické řady Dove. Nová tělová mléka Dove Silk pro suchou a Dove Silk pro normální pokožku nabízejí jednoduchý a spolehlivý způsob, jak dodat tělu potřebné výživné látky, které zanechávají pokožku sametově hebkou a pružnou po celý den. Tato tělová mléka obohacují stávající řadu produktů pro každodenní péči o pokožku.
Mít krásnou, hebkou pokožku, pokud možno do vysokého věku, je přáním každé z nás. To však znamená neustálou péči a překonávání překážek, které nám klade sama příroda. Přírodu je ale možné přelstít neustálou péčí a dokázat, že její zákony pro nás nejsou nepřekonatelné. Ačkoliv se může zdát, že péče o normální typ pokožky není až zase tak nutná, není tomu tak. Oba typy, suchý i normální potřebují jak vyživovat, tak chránit. A proto Dove přichází s řešením pro oba typy pokožky – jsou tady pro vás nová tělová mléka Dove Silk pro suchou a normální pokožku.
Základem obou variant tělových mlék je komplex účinných hydratačních látek, lipidů a glycerinu, jež vydatně hydratují naši pokožku a zajišťují dlouhotrvající ochranu před jejím vysoušením po celý den. Dove Silk pokožku nejen „zavlažuje“, ale za pomoci vitamínu E rovněž zvyšuje její obranyschopnost před vnějšími vlivy. Tělová mléka Dove Silk působí na pokožku jako balzám, jenž se snadno rozetře, téměř v okamžiku vstřebá a pokožka zůstává hebká bez nepříjemně mastného pocitu.
Tělová mléka Dove Silk pro suchou a normální pokožku mají sice téměř shodné složení, jednoznačně se však odlišují svojí kompozicí. Dove Silk pro suchou pokožku je charakteristické bohaté krémové mléko, zatímco Dove Silk pro normální pokožku je o poznání lehčí.
Reklama