Také patříte mezi ty, kteří si oblíbili ovocné čaje? Pak se s námi na chvíli zastavte, v tomto podzimním čase plném shonu, a vychutnejte si horký, ovocný čaj plný vůně…

 

Pití čaje pro mnohé z nás znamená hodně. Je to příjemný rituál, u kterého si odpočineme, nemyslíme na stresy a trápení. Dotek teplého hrnečku s voňavým čajem v nás vyvolává hřejivé pocity jistoty. Je to vždy čaj, který symbolizuje úlevu, relaxaci a uzdravení. Je to pití čaje či kávy, které spojuje setkání přátel. Ne nadarmo Angličanům tak dlouho vydržela jejich dávná tradice čaje o páté – krátké zastavení v celodenním běhu dělá opravdové divy.

 

Klid a pohoda především musí vycházet z nás samých. Není nejspíš lepší recept než si v každodenním shonu najít chvíli sama pro sebe nebo se svými blízkými, a prostě si jen tak pohovět a popovídat.  Čaj navíc velmi příjemně povzbudí, osvěží a doplní tolik potřebné tekutiny.

 

Právě na tyto okamžiky myslel Lipton, když pro Vás připravoval svou novou řadu ovocných čajů. Čtyři lahodné ovocné koktejly Malina (Raspberry), Červené ovoce (Red Fruits), Broskev (Peach) a Citrusy (Citrus Fruits) jsou takovým malým pozdravem léta.  V zimním období nám navíc sušené ovoce a šípek poslouží i jako zdroj vitaminu C, který zvyšuje obranyschopnost organismu.

 

Pokud jsme vás příjemně navnadili,  povíme vám více o ovocných čajích Lipton. Z jakých balíčků si můžete v obchodě vybrat?

 

Lipton Citrus Fruits - ovocná směs pomeranče, citronu, grapefruitu a limetky s příměsí šípku.

Lipton Peach - sušené broskve na šípko-ibiškovém základu.

Lipton Raspberry - sušené maliny na šípko-ibiškovém základu.

Lipton Red Fruits - ovocná směs jahod, malin, třešní, ostružin a červeného rybízu na šípko-ibiškovém základu.

 

Lahodná přírodní směs ovoce a bylin. V zimním období spolehlivě zahřeje, v létě příjemně osvěží.

 

Více informací a zajímavostí najdete také na stránkách www.lipton.cz. S Liptonem ale také můžete vyhrát!  Více o velké spotřebitelské soutěži se dozvíte na těchto stránkách! Vše o soutěži Zde: http://www.lipton.cz/actions.html

 

 

Jaké oblíbené čaje máte vy? Jakým dáváte přednost? Ovocným, nebo klasických černým? Nebo pijete čaj zelený? Pokud máte rádi ovocné čaje, která příchuť je vaše nejoblíbenejěší? Napište nám vše pod tento článek. Dva příspěvky oceníme balíčkem s ovocnými čaji Lipton.

 

Reklama