Věnujte své vagíně správnou péči

Některé ženy stále preferují používání sprchového gelu pro celé tělo. Umýt se jedním tahem je určitě rychlé, ale rozhodně se nevyplácí. Sprchové gely vaší vagíně škodí, narušují pH, způsobují pocit svědění a suchosti, nebo můžou způsobit infekci nebo vaginální mykózu. V létě těmto problémům nahrává především nošení mokrých plavek, koupání v přírodě, nedostatečný pitný režim nebo sezení na chladné zemi u táboráků.

Proto je důležité si uvědomit, že pro intimní části jsou k dispozici speciální intimní mycí gely. Zvýšenou ochranu a péči o přirozené prostředí vagíny posílíte s Intimní mycí emulzí pro citlivou pokožku od Onclé.

Onclé věnuje zvláštní pozornost výběru složek, které prospívají ženské intimní oblasti. Mezi tyto látky patří probiotika, kyselina mléčná a biolin P. Probiotika jsou příznivé mikroorganismy, které pomáhají udržovat zdravou rovnováhu bakterií v intimní oblasti. Podporují přirozenou ochrannou bariéru, což snižuje riziko vzniku infekcí a podráždění.
Kyselina mléčná je další důležitou složkou intimní mycí emulze. Přirozeně se vyskytuje v ženském těle a pomáhá udržovat pH na správné úrovni. Je známo, že kyselé prostředí brání růstu nežádoucích bakterií, které mohou způsobovat nepříjemné infekce.

64a3dd9ead18aobrazek.png

Biolin P je látkou, která vytváří štít proti mikrobům a prokazatelně zabraňuje opětovnému výskytu kožních problémů. Udržuje rovnováhu mikroflóry a zvyšuje ochrannou schopnost intimního prostoru proti patogenům.

Dalšími prospěšnými složkami jsou extrakt ze šípku, který je bohatý na vitamín C a přispívá k regeneraci pokožky, kokosový olej nebo růže šípková.
Používání intimní mycí emulze je důležité nejen pro udržení zdraví intimních partií, ale také pro zajištění pocitu čistoty a svěžesti ať už jste kdekoliv. Přírodní složení chrání před nepříjemnými pachy a zanechává pocit osvěžení po celý den.

64a3de3e59724blobid0.png

Když není čas na sprchu

V životě se naskytnou situace, kdy sprcha zrovna není nablízku, neznamená to, že hygienu nemáte řešit. Ba naopak! V takových chvílích může Intimní čisticí olej pro citlivou pokožku od Oclé přijít vhod. Olejíček je navržen tak, aby poskytoval očištění intimních partií bez přítomnosti sprchového koutu.

Intimní čisticí olej je skvělou volbou pro udržení čistoty a správné hygieny vašeho klína za každé situace. Ať už po sportovních aktivitách, kdy chcete odstranit pocit nečistoty a zároveň udržet intimní oblast suchou a v pohodlí nebo po sexu, kdy není sprcha okamžitě dostupná. Navíc, pokud se nacházíte na veřejných toaletách, olejíček je praktickým pomocníkem pro udržení intimního zdraví. Stačí nastříkat na toaletní papír či ubrousek a jemně otřít intimní partie.

Olejíček je navržen tak, aby poskytoval příjemnou a osvěžující péči. Obsahuje biolin P, kyselinu mléčnou, kokosovou vodu, která má skvělé hydratační schopnosti a obsahuje mnoho prospěšných minerálů a v neposlední řadě obsahuje jojobový a bavlníkový olej, které mají výživné vlastnosti, jsou bohaté na vitamíny a antioxidanty, které pomáhají udržovat zdravou pokožku.

S láskou ke svému klínu

Věnujte svému klínu tu správnou péči. S produkty od Onclé bude o vaše intimní zdraví s láskou postaráno. Obsahuje jedinečné přírodní složení, které podporuje přirozené zdraví a vitalitu pokožky. Navíc se vyrábí v České republice s ohledem na životní prostředí. Řada BIORGANIC je vhodná pro citlivou pokožku a mohou ji tedy používat i alergici. Řada obsahuje kromě produktů na intimní hygienu i mycí mléko, tělové mléko a hydratační mist, který dokonale osvěží vaši pleť v horkém letním počasí. Navíc můžete nastříkat i na make-up a vaše pleť bude vyživená a krásná!

Vytvořte si rituál, který vám bude vlastní s řadou BIORGANIC.
64a3de41a969bobrazek.png

Reklama