Vítáme vás u dalšího denního tématu. Dnes je středa a venku nepřekvapivě opět mrzne. Sluníčko dnes uvidí Západočeši, Severočeši a Středočeši. Jih a východ republiky zakryjí mraky, ze kterých navíc bude místy sněžit. Pojďme se na tu zimu nějak nevšedně obléknout.

Těm, kteří navštěvují magazín Žena-in už déle, nemusím svůj styl zdlouhavě popisovat. Většina z toho, co leží u mě v šatníku, může některým z vás připadat jako extrém. Mně to přijde úplně normální. Moje hranice jsou zkrátka trochu jinde. A kdybyste se mě zeptala, co nejodvážnějšího jsem kdy měla na sobě, bez rozmýšlení řeknu, že chlapa sml57

Svůj nejodvážnější kousek oblečení teprve kompletuju a jenom prozradím, že bude v lolita stylu, o kterém jsem psala ZDE. A co vaše nejodvážnější kousky?

Dnešní téma není třeba nijak zdlouhavě rozebírat. Šílený módní výstřelek se určitě, ať už vědomě, či nikoli, povedl každé z nás. Někdo rád provokuje a chce být vidět, a proto sáhne po extravagantním oblečku. Jinému se zase o pozdvižení postarala nesoudnost.

Co nejodvážnějšího jste kdy měla na sobě? Jaký extrém, úlet, šílený výstřelek se vám povedl? Napište nám o tom! A pokud se dochovala také obrazová dokumentace, budeme rádi, když se o fotku podělíte.

Posílejte nám své módní úlety na adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dneška zveřejňovat a ze všech došlých úletů vybereme jeden, který odměníme. Tentokrát můžete získat dárkový balíček s vlasovým stylingem Got2b.

Reklama