Nejen jako ochran a před neplánovaným početím či pohlavní nemocí, ale například i jako zásobárna vody či hrníček, může posloužit kondom. Alespoň to tvrdí čtenářka Krokodýlice ve svém příspěvku k dnešnímu tématu.

Téma dne zní: Veselé historky s kondomy. Čtenářka Krokodýlice sice neposlala tak úplně historku, ale její příspěvek je zajímavý. Umíte si například představit kondom jako náhražku hrníčku, milé čtenářky?


Dobrý den!

Posílám malý příspěvek na dnešní téma:

Rozběhlou z cesty zpátky vrací
nám genetickou informaci.
Zabrání, aby nepršelo
tam, kam by tolik pršet chtělo.

Pláštěnka nebo deštníček
a někde je to hrníček...
Skauti ho berou do přírody.
Proč? Jako zásobárnu vody.

Hezký den přeje,
Krokodýlice

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 15. března 2011: Veselé historky s kondomy

  • Máte nějakou humornou historku s prezervativy? Sem s ní!

Posílejte mi dnes (úterý 15. března) do 15.00 hodin své příběhy s prezervativy. Nemusí jít nutně o historky z erotických chvil. Asi všichni jsme si nějakou tu vtipnou či trapnou chvilku s kondomem užili - podělte se o své zážitky s ostatními čtenářkami. Příběh, který mě nejvíce pobaví odměním knihou sexuologa Petra Weisse: Sloupky o sexu a přidám k ní ještě (jak jinak) balíček kondomů. Chcete-li mít větší šanci na uveřejnění a také šanci na zmíněný knižní a pryžový dárek, ať je váš text dlouhý alespoň jako tento odstavec. Zasílejte ho na redakční e-mailovou adresu, uvedenou níže a neopomeňte do předmětu uvést heslo.

sloupky

Reklama