TOPlist
Aktuální výhra pro tento týden
¨

5x sada Pilot Pintor pro vánoční tvoření

Dekorační popisovače Pilot Pintor jistě dobře znáte a víte, že jsou k dostání v nespočtu barev, od těch základních přes neonové či metalické. A také v různých sadách. Zaujmout mohou třeba Pilot Pintor vánoční sady s visačkami na dárky nebo Pilot Pintor se jmenovkami na sváteční tabuli. Pojďte si o ně zasoutěžit! Rychleschnoucí inkoust na vodní bázi perfektně drží na jakémkoli materiálu či povrchu, který budete chtít při vašem tvoření využít. Zkuste je k pokreslení balicího papíru, vytvoření vlastních ozdobiček nebo při popisování dárků vyrobených v kuchyni. Neokoukané a jedinečné balení je v mžiku na světě.
Před použitím je popisovač potřeba důkladně protřepat a odolný hrot několikrát stlačit, aby správně nasákl inkoustem. Barvy budou zářivější a dosáhnete lepšího krytí, pokud barvu nanesete ve dvou vrstvách. Při dekorování na skle a na porcelánu vyniknou nejlépe metalické odstíny, které je pro zafixování potřeba vložit do trouby na 160 °C po dobu 50 minut. U zdobení tkanin nejprve tkaninu vyperte a vyžehlete, pak stačí nápis či obrázek přes látku při nízké teplotě bez napařování zažehlit. Prostě pestré a veselé Vánoce s Pilotem! Více na www.pilotpen.cz.

Více na: www.pilotpen.cz.

Přihlášení
Výhra pro příští týden

Pět balíčků Kneipp

Přírodní balzámy na rty - vyzkoušejte Kneipp 100% přírodní balzámy na rty, které přináší nejlepší péči pro přirozenou krásu vašich rtů. Díky efektu postupného vstřebávání zajistí dlouhodobou hydrataci. Navíc jsou ve stylovém ekologickém obalu z korku a trávy. Zkrátka dokonalá péče o rty i přírodu. Novinkou letošního roku jsou barevné balzámy na rty.
Barevný balzám na rty Natural Rosé - 100% přírodní balzám plný jemných rostlinných olejů, díky kterému budete mít krásné a smyslné rty. Balzám díky přírodnímu výtažku z ředkvičky zbarví vaše rty do jemně růžové, přitom je na rozdíl od rtěnky vůbec nevysušuje, ale naopak vyživuje a hydratuje.
Barevný balzám na rty Natural Red - 100% přírodní balzám plný voňavých rostlinných olejů, díky kterému budete mít plné, smyslné a výrazné rty. Balzám díky přírodnímu extraktu z ředkvičky zbarví vaše rty do jemně červené. Na rozdíl od rtěnky je však vůbec nevysušuje, ale právě naopak vyživuje a hydratuje.
Balzám na rty Repair & Prevent - přírodní balzám na rty s blahodárnými výtažky z heřmánku a meduňky okamžitě hydratuje suché rty.
Okamžitá pomoc pro suché rty Trápí vás popraskané rty? 100% přírodní balzám na rty Kneipp® Repair & Prevent s cennými výtažky z heřmánku a meduňky dodá vašim rtům potřebnou hydrataci. Při pravidelném používání funguje skvěle i jako prevence suchých rtů a poslouží i jako podklad pod rtěnku.
Látková pleťová maska Detox - detoxikační maska ??s výtažky bambusového uhlí, řas a moringy zbaví vaši pokožku až 80 % všech nečistot z okolního prostředí. Ihned po použití bude vaše kůže viditelně pružnější, mladší a zářivější.
Látková pleťová maska Chill out - zklidňující maska ??s extraktem oleje pačuli a konopného semene nádherně voní a příjemně zklidňuje a vyživuje vaši pokožku. Okamžitě po použití bude vaše kůže viditelně pružnější a jemnější.

Více na: www.kneipp.cz.