S každou postavou, ať už je malá, velká nebo široká, se dá pracovat. A móda je skvělým spojencem, díky ní můžete dělat zázraky i s těmi nejproblematičtějšími partiemi. Pojďme se zaměřit na holky prcky, ty, co mají okolo 160 centimetrů a touží se alespoň opticky povytáhnout. K velké parádě vám pak bude stačit jen pár osvědčených fíglů. Tady jsou...

Ty správné délky
5b45fc826fbd9obrazek.png

Malé holky by se měly zaměřit na dvě konkrétní délky – mini a midi. To znamená, že se buď nebojí odhalovat, nebo jsou rády za dámy. V prvním případě to vyžaduje dokonalé nožky bez chybičky (a také věk!), v tom druhém se jen musíte zbavit zábran, protože délka do půlky lýtek se prckům zdá být trochu problematická. Omyl. Je to to nejlepší, co si můžete obléknout. Fígl je v tom, že mají například takové sukně vysoký pas. (Sukně by měla mít minimálně pas zvýšený a končit asi v půli lýtek. Volte spíše ty upnuté – pouzdrové a k tomu boty na podpatku). A to platí i o střizích šatů nebo kalhot.

Ty správné barvy
5b45fdea93933obrazek.png

Monochromatika může být vaše druhé jméno. Obléknout se od hlavy po paty do jedné barvy funguje na jedničku. Nejen, že vás jednobarevný outfit krásně protáhne, ale ubere i nějaký ten kilogram. Takové oblečení vám bude lichotit více než přemíra vzorů a potisků.

Ty správné kalhoty
5b4600103c79dobrazek.png

Efektu vyšší postavy dosáhnete také díky správným kalhotám. Variantou číslo jedna jsou široké, tzv. palazzo pants. Abyste s nimi dosáhly žádaného efektu, tak by opět měly mít zvýšený pas a sahat až úplně na zem a pod ně si vezměte podpatky, nebo boty na platformě. Kalhoty by je měly překrývat. Skvěle protáhnou nohy.
Druhou variantou jsou skinny jeans. Úplně na tělo, bez žádného zdobení nebo šisování a v délce nad kotníky. Nohavice ale nikdy neohrnujte, zbytečně se tak „podseknete“ a naopak centimetry uberete.

Ty správné triky
5b460297a6912obrazek.png

Vsaďte na svislé pruhy, propínací knoflíky třeba na sukních nebo šatech. Zkrátka cokoliv, co by vás mohlo ještě maličko povytáhnout.

Ty správné boty
5b45fc346563cobrazek.png

Podpatky jsou jasná volba, díky nim povyrostete naprosto dokonale a bez problémů. Stačí, když budete dodržovat dvě pravidla – aby byly boty do špičky a aby barevně stejné jako outfit. Lodičky, s nimiž nikdy nešlápnete vedle (a to doslova), jsou v tělové barvě. Do těch investujte určitě.
A pokud se přeci jen na jehly necítíte, začněte od klínků nebo platforem.

Také si přečtěte:

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama