5b362c8f56f42obrazek.png
Kabelky připomínající košíček dokonale evokují letní atmosféru a jsou tím správným doplňkem k vašim vzdušným šatům, sukni nebo festivalovému outfitu. Sledujete-li módní trendy, tak víte, že se s nimi doslova roztrhl pytel a vidět je můžete u každé světové influencerky, která ví, co právě letí. Nás tyto „ratanky“ baví moc, a tak se pojďme mrknout na to, jak je nosit!
5b36276921151zara.jpg

zara2.jpg
Se slaměnou kabelkou (nejen) do práce

Ano, tento typ kabelky si klidně vezměte i do práce, ale pozor, neměla by to být slaměná kabela připomínající plážovou tašku, ale spíše kulatá/hranatá malá kabelka přes rameno, která bude dokonalou tečkou business outfitu. Větší rozměry kabelek nebo slaměné batůžky si hodí spíše na víkendové pobíhání po městě nebo třeba do školy.
zara3.jpgzara1.jpg

  • Slaměné kabelky se skvěle hodí k typicky letním vzorům a potiskům jako jsou květiny všeho druhu, puntíky nebo třeba proužky.
  • Jasně strukturovanou malou kabelku z tohoto materiálu si vezměte třeba i ke kostýmku. Outfit bude rázem úplně jiný a hravější.
  • Tyto kabelky nejlépe ladí s šaty, sukněmi nebo šortkami.
  • S kým ale rozhodně nekamarádí, jsou outfity sportovní. Tam se raději držte klasických batůžků a tenisek.
  • Nosí se také háčkované nebo tkané tašky. Do té nacpete i rodinný nákup, tak moc jsou „nafukovací“!
  • Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní materiály, pozor na oblečení ze saténu a jiných drahých látek. Kabelky je velmi rády zatrhávají a můžou tak udělat více škody než parády.

zara4.jpg
Také si přečtěte:

Reklama