5b3936b5932a7image.jpgZ kolekce: Mohito

5b3e7bcbc2a58image.jpgZ kolekce: esprit

  • Potisky exotických květů, palmových listů, barevných papoušků či divokých šelem zachvátily módní kolekce. Oděvy v tomto stylu jsou výrazné, ale očividně ne dostatečné. Nejznámější návrháři, kteří udávají aktuální trendy, totiž diktují, kombinovat různé tropické motivy pospolu. Mohlo by se zprvu zdát, že je to nápad šílený, ale opak je pravdou. Sice se jedná o velmi divoký styl, ale proč ne? Vždyť léto takové je, respektive mělo by být. Navíc v temperamentních jižních zemích, kde se ženy ničeho nebojí, se tento módní diktát ujal. Skvěle vypadá pouzdrová sukně v midi délce s vysokým pasem doplněná o barevnou košili či top.
  • Jestli se vám takový outfit zamlouvá, pamatujte, že u doplňků už kroťte své vášně. Ideální budou nenápadné leč atraktivní nude odstíny. 

5b393b0693541image.jpg

5b3e7dd4e5b62image.jpg

Z kolekce: F&F

  • Exotické vzory příjemně oživí i volnočasový zevnějšek. Kombinujte je s tradiční bílou barvou nebo denimem. Módním pomocníkem, který pozvedne fádní outfit, bude pestrobarevné trendy kimono v prodloužené délce. Detaily ve stejném odstínu, například obuv, kabelka, líčení nebo barva nehtů jsou módní třešničkou na dortu.
  • Nápadným kouskem můžete pozvednout i „nudnou“ business klasiku. Stačí si obléknout módní halenku, sako či sukni s motivem tropické fauny a flory. Rázem model získá ten správný letní šmrnc. 

5b3e7b0031482image.jpg

Z kolekce: Tamsin.cz

5b3e7c955a357image.jpg
Z kolekce: Calzedonia

  • Tropy velí i plážové módě, rozhodně se ale nehodí jen na procházky po přímořské destinaci. Parádu s nimi uděláte i v našich končinách. K jednodílným plavkám si oblékněte šortky, roztrhané džíny či asymetricky střiženou sukni a zazáříte nejen na grilovací party, ale i na hudebním festivalu.  
  • Pokud se rozhodnete v obdobném outfitu vyrazit za zábavou, můžete se vyřádit i na doplňcích. I na těch tropický potisk naleznete. Nemusíte se vůbec bát, že by to bylo moc. Užijte si horké noci a odvažte se.   
  • Zvláště úchvatně vypadají turbanové čelenky do vlasů. I těch naleznete nespočet variant. Jsou i velmi praktické, takže se rozhodně vyplatí mít alespoň jednu takovou po ruce.  

5b3e8634de8bcimage.jpgZ kolekce: Zara

Čtěte také: