63c12cb06c6ebobrazek.jpg
Foto: Shutterstock

Mirka
Módu sama nijak neprožívám, takže by mi nepřišlo fér, kdybych podle oblečení soudila muže. Jediné, na čem mi opravdu záleží, je, aby byl chlap umytý a aby bylo jeho oblečení čisté. Jestli upřednostňuje sportovní nebo elegantní módu nebo jestli si vezme ponožky do sandálů, je mi upřímně jedno. Sama si je někdy vezmu, aby mě sandály nedřely do nohou.  

Irena
Nemám moc ráda, když se chlap odváže s ohledem na barvy. Třeba červené kalhoty, lososové tričko s límečkem. Nemůžu si pomoct, ale tohle si podle mě mohou dovolit ženy a na mužích to vypadá akorát směšně a anti sexy.

Dominika
Tak nad tím jsem ani nemusela zdlouhavě přemýšlet. Za mě je to jednoznačně tílko. Nátělník je v létě na mužích jednou z nejnechutnějších věcí, která se dá vidět. A mnozí z nich to ještě vyšperkují tím, že si neoholí podpaží, takže jim z nich trčí hnusné zpocené chomáče. Vedle takové člověka rozhodně v MHD stát nechcete.

Kamila
Já asi nemám oblečení, ale okamžitě mě napadnul jeden můj soused, který nosí klíče a milion přívěšků na karabině u opasku. To mi přijde úplně mimo. A navíc všichni hned slyší, když jde po chodbě. 

Jana
Slipy! To je moje noční můra. Měla jsem pár chlapů, ze kterých se vyklubali milovníci slipů a všechny jsem se je snažila přeučit na trenýrky. U některých se mi to naštěstí povedlo, u jiných to bylo zbytečné. 

Radka
Absolutně mimo mísu jsou za mě na mužích upnuté kalhoty typu slim. Zvlášť když má ten muž třeba ještě nějaké kilo navíc. Nechutně mu ho obtáhne všechny špeky a mně z toho krvácejí oči. 

Emílie
Doslova mě uráží, když má muž špatnou velikost trička a leze mu z něj pupek. Bohužel to vídám docela často. 

Zdroje: respondentky redakce

Čtěte také: