Vína Jacob's Creek, která australská firma Orlando Wyndham Group produkuje, mají čerstvou ovocnou chuť. Lehce se pijí, lze z nich vybrat doprovod pro každé jídlo, ale i láhev, která podbarví jakoukoli společenskou příležitost.

Víno a jídlo
Víno je především partnerem jídla. Tento stav se utvářel tisíce let. Pevná pravidla o vztahu jídla a vína sice neexistují, jeden aspekt však je nesporný. Volí-li se víno k jídlu, tak čím je toto jídlo lahodnější a jemnější, tím lahodnější chuť a vůni by měl mít i zvolený druh vína. Jídla s výraznější chutí je možné kombinovat s chuťově plnějšími víny. Sestavuje-li se však menu k již zvoleným vínům, pak se lahodná vína kombinují s jemnými jídly a k plnějším vínům se vybírají chuťově výraznější chody.

 

Přehlídka vín značky  Jacob´s Creek

Ideální k lehké a sváteční večeři v podobě ryb, drůbeže nebo bílého masa je Jacob´s Creek Dry Riesling. Toto víno se zářivě zlatavou barvou, vůní květin a citrusových plodů, perfektně doplní atmosféru při svíčkách. Svou vyváženou a svěží chutí jistě potěší vás i vaše hosty.

 

Máte-li raději těstoviny, saláty nebo telecí, doporučujeme jako jejich ideální doplněk víno Jacob´s Creek Chardonnay, s jeho atraktivním aroma. Je to víno se zářivě zlatavou barvou a aroma, jehož chuť je přirovnávána k melounu a čerstvým hruškám. Toto suché víno má bohatou chuť, která je podpořena chutí vanilky a karamelu. Hodí se také k mladým sýrům.

 

Skutečným hitem těchto australských vín je Jacob´s Creek Shiraz Cabernet.  Toto skvělé červené víno se hodí ke každé příležitosti a taktéž k jakékoliv formě večeře. Výběrem tohoto druhu elegantního vína můžete doplnit večeři v podobě těstovin, jakýchkoliv úprav masa s omáčkou, zvěřiny, smažených pokrmů anebo i studených sýrových mís.

Jacob´s Creek Shiraz Cabernet je rubínově červené barvy s purpurovým odstínem a jeho aroma připomíná lesní plody, švestky a sušené višně. Po jeho degustaci se seznámíte s novou a velice zajímavou chutí, která evokuje plně ovocnou chuť rybízu, doplněnou elegantní vůní dubu.

 

Je poslední v řadě těchto vín z prosluněné Austrálie. Je to sekt neobvyklé chutě a spolu s nestandardní večeří v podobě sushi, carpaccia nebo těstovinových salátů s mořskými plody, vám zaručeně pomůže oslnit vaše sváteční hosty. Jeho elegantní chuť je velmi vhodná k oslavě jakéhokoliv typu. Převládá u něj chuť ovocná, podpořená krémovitou chutí kvasnic zdůrazňující plnost, a její měkký konec je doprovázen křehkou kyselostí.

Vůně sektu Jacob´s Creek Chardonnay Pinot Noir vám připomene citrusové plody a oříšky kešu.

 

 

 

 

 

Jacob's Creek

Historie Jacob's Creek se začala psát před 31 lety v roce 1976. Tehdy si Australané mohli poprvé koupit červené víno Jacob's Creek red ze sklizně z mimořádného roku 1973. Na starém kontinentě se značka nejdříve objevila v obchodech v Británii. Dnes se Jacob's

Creek importuje do 60 zemí světa a denně se vypije více než milion sklenic vína této značky.

 

Lahve Jacob's Creek získaly 1 800 různých ocenění z vinařských soutěží celého světa.
O stále se zlepšující kvalitě australské značky svědčí to, že 800 z těchto cen získal Jacob's Creek jen za poslední 3 roky.

 

Nenechte si ujít příležitost ochutnat nové a kvalitní víno.
Jistě nebudete zklamány a k australské kvalitní značce
Jacob's Creek se budete rády vracet.

 

 

Seznam obchodů, ve kterých můžete vína Jacob´s Creek zakoupit, najdete ZDE

 

 

 

 

Reklama