Levi's® je synonymem pro autenticitu, originalitu  a přirozený sex-appeal. Modely vždy byly inspirovány rebelskou energií mladých a umožňují každému vyjádřit svůj osobní styl. V nové kolekci Levi's® Red Tab® pro podzim a zimu se odráží subkultura amerických velkoměst New Yorku, Los Angeles a San Franciska. Trendem je moderní městský styl vycházející z rebelie mladých v Americe 50. let vedené ikonami Jamesem Deanem, Marlonem Brandem a Natalií Woodovou a vrací se k příjemně obnošenému a sepranému vzhledu.

 

Pro pánské džínsy je charakteristický mix úzkých linií a objemu, inspirovaný jak cigaretovými kalhotami šedesátých let, tak pozdější módou kalhot do zvonu. Novinkou jsou džínsy Levi's® 501® s vyměnitelnými obrázkovými knoflíky.

 

Džínsy pro dívky nabízejí úzké siluety nebo naopak zvonové nebo ultra široké střihy a vyšší pas. Pokračuje i úspěšná limitovaná série designových triček, tentokrát s potisky londýnského grafika Dannyho Sangry.

 

Kolekce je rozdělena na dvě části: první s názvem Day Tripper – reflektuje náladu 60. let doplněnou o postmodernistický nádech let osmdesátých: odvážné střihy, jasné barvy a odvážnou grafiku; druhá část se jmenuje Teenage Kicks – oslavuje punkovou revoluci poloviny 70. let a její přerod do let devadesátých – od Sex Pistols až po Nirvánu a hvězdy grunge. Kolekce zahrnuje také manšestrové kalhoty v barvách červené a elektrické modři.

 

Kolekce zahrnuje také speciální řadu – Products With Roots – nejúspěšnější střihy a detaily z historie přizpůsobené 21. století. Jeansy a trička, které nosily rockové legendy a hollywoodští rebelové, aktivisté a ikony módního světa, džínsy Shrink-to-Fit® 501®, limitovanou sérii superúzkých džínsů 505®, bundy včetně tirácké, dřevorubecké košile a trička inspirované hollywoodskými rebely padesátých let minulého století.

 

Nové kolekce najdete i v novém Levi's® Storu na Václavském náměstí 30, který otevírá 16. září

 

www.eu.levi.com

www.501.com

Reklama