6202427857c8fcl.jpg
Foto: Profimedia

Desetidílná série A jak to bylo dál dospěla do svého konce a mnozí diváci zaplakali, že se v ní neobjevil herec John Corbett alias Aidan Shaw. Bývalý snoubenec Carrie patřil k nejdůležitějším mužům jejího života. Zahrál si dokonce i ve filmu Sex ve městě 2, kde je osud svedl zase dohromady.

Když bylo loni na jaře zveřejněno, že se pracuje na pokračování kultovního seriálu, John Corbett magazínu Page Six řekl, že v A jak to bylo dál rozhodně nebude chybět a že už se těší na natáčení. Na namlsané fanoušky ale čekalo zklamání. Postava designéra a obchodníka s nábytkem se ani v jednom díle neobjevila.

Spoluscenáristka seriálu Julie Rottenberg ovšem po jeho skončení řekla TVLine, že o Aidanově návratu se ve skutečnosti nikdy neuvažovalo. Skutečnost, že z HBO Corbettovo tvrzení nevyvrátili, omluvila slovy, že televize nikdy neměla v plánu vyvracet nebo potvrzovat každou teorii, která se o seriálu objevila. Za neobsazením Corbetta prý nebylo nic osobního, jen se prostě nehodilo do scénáře.

Šedesátiletý herec se v Sexu ve městě poprvé objevil ve třetí řadě, kdy začal chodit s Carrie. Jenže ta ho posléze podvedla s Panem Božským. Znovu se dali dohromady ve čtvrté řadě, kdy proběhlo i zasnoubení. Ke svatbě ale nedošlo. Ve filmu Sex ve městě 2 Aidan odhalil, že má s manželkou už tři děti.

6202428d13771cl2.jpg
Foto: Profimedia

Mezi hercovy další známější role patří Ian Miller ve filmech Moje tlustá řecká svatba a Moje tlustá řecká svatba 2. V prosinci roku 2020 se po dvaceti letech vztahu oženil s herečkou Bo Derek. Prý proto, aby měli na rok 2020 alespoň nějakou hezkou vzpomínku. Pár je bezdětný.

Zdroje: TVLine, Page Six, HBO, ČSFD, idnes