Pojďte se na vlastní oči podívat, jak vaří skutečný šéfkuchař…

Somat Gold

Vaříte rádi a dochází vám inspirace? Toužíte na vlastní oči vidět, jak vaří skutečný šéfkuchař? Pak neváhejte a během září navštivte Somat Gold zlatou školu vaření. Připraveno je pro vás živé vaření šéfkuchaře Martina Polačka, známého z televizního pořadu Když vaří táta, řada zajímavých receptů pro všechny příležitosti i speciální kulinární koutek pro vaše ratolesti. To ale zdaleka není vše. Domů si také odnesete vzorek aktuální novinky, tablety Somat Gold se speciálním aktivátorem odmáčení, a pokud se na vás usměje štěstěna, tak i jednu z hodnotných cen z kola štěstí. Objevte nový zlatý standard pro vaši myčku, objevte nový Somat Gold.

Somat Gold Zlatá škola vaření probíhá během víkendů ve vybraných obchodních centrech po celé České republice. Druhá polovina srpna patřila Praze, nicméně tento víkend se Somat Gold škola vaření již vydala na svou celorepublikovou pout´. První zastávkou se v neděli 25. 8. stala Plzeň a další města budou následovat v těchto termínech:

7. 9. OC Globus Sousedská 600, Liberec
8. 9. NC Géčko České Budějovice
14. 9. Tesco Futurum Novinářská 3178, Ostrava
15. 9. Tesco Rašínova Rašínova třída 1669, Hradec Králové
21. 9. Olympia U dálnice 777, 664 42 Modřice, Brno
22. 9. Globus Brno Hradecká 40, Brno Ivanovice

Aktuální informace najdete na www.zlataskolavareni.cz

Objevte nový Somat Gold

Somat Gold

Nový Somat Gold je obohacen o novou, vylepšenou recepturu s účinným aktivátorem odmáčení. K jeho aktivaci dochází okamžitě, naruší tvrdý povrch krusty a proniká hluboko i do velmi odolných skvrn od jídla včetně připečenin. Somat Gold vám dopřeje maximální pohodlí při mytí nádobí. Již žádný stres a práce navíc spojená s komplikovaným předmáčením těžko odstranitelných skvrn. Prostě dejte nádobí ze stolu přímo do myčky a bez dalších starostí nechejte Somat Gold odvést svou práci. Výsledkem bude pokaždé dokonale zářivě čisté nádobí bez jakýchkoli zbytků.

Reklama