weleda

Průkopník čisté přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky - Weleda přichází s novinkou, která je určená především pro ženy nad 40 let. Jedná se o kosmetickou řadu Granátové jablko s intenzivním regeneračním účinkem a se schopností předcházet projevům stárnutí.

weledaGranátové jablko má tradici sahající do mytických časů historie lidstva. Granátovník, který má pravděpodobně kolébku v Persii, se pěstoval také v Palestině a v Egyptě a postupně se rozšířil do mnoha dalších zemí subtropického pásma. Jeho bobulovité plody inspirovaly umělce Orientu, staly se předlohou řezbářských ozdob čínských chrámů, mluví se o nich nejen ve starých řeckých bájích, ale i ve Starém zákoně a v náboženských spisech islámu.

Blahodárné účinky uznala i moderní doba. Granátová jablka obsahují řadu vitaminů a minerálů, zejména vitaminy skupiny B, vitamin C, hodně draslíku, hořčík, vápník, fosfor aj., mají vysoký obsah taninů. „Základem kosmetické řady Weleda je olej ze semen granátového jablka, který funguje jako přírodní antioxidant. Kompozice těchto přípravků je primárně přizpůsobena potřebám zralé pleti, ale lze je doporučit i mladším ženám, například k regeneraci pokožky poškozené čisticími prostředky, mrazem, sluncem a podobně,“ zdůrazňuje přední česká dermatoložka MUDr. Monika Arenbergerová, PhD.

Každý má nyní příležitost pokládat MUDr. Monice Arenbergerové, PhD. dotazy ohledně účinků granátového jablka a správné péči o pokožku. Na stránkách www.weleda.cz vede poradnu, do které je možné přispívat až do 19. května.

 

weledaKosmetická řada Regenerační péče granátové jablko obsahuje regenerační olej, regenerační krém na ruce, sprchový krém. Přírodní éterické oleje ze santalového dřeva, davany a červeného pomeranče dodávají přípravkům smyslně ženskou vůni.

Přípravky Regenerační péče Granátové jablko jsou nositeli certifikátu NaTrue. Tento certifikát garantuje nejvyšší kvalitu čisté přírodní kosmetiky a bio kosmetiky. Přípravy neobsahují žádné syntetické konzervační látky, syntetická barviva, parfemaci, parafín, vazelínu, ani jiné ropné produkty. Výrobky ani výchozí suroviny nejsou testovány na zvířatech.

weledaNovou kosmetickou řadu Weleda Granátové jablko lze koupit v Klubových prodejnách Weleda, v e-shopu a od května 2010 i v DM drogeriích.

Více informací najdete přímo na stránkách www.weleda.cz

Reklama