profimedia-0660780199.jpg

Foto: Profimedia

Moderátorka se jí ptala, jaké to bylo první noc, kdy se dali s Benem Affleckem zase dohromady. Jennifer se otázce nejdřív smála, ale pak odpověděla: „Nemyslím si, že by byl někdo překvapenější než my. Nikdy si nedovedete představit, že by se něco takového mohlo stát. Je to krásná věc.”

Jennifer Lopez souhlasila, že láska je nejdůležitější věcí v životě. I když nedávno zrovna nebyla nadšená, že se média soustředila více na to, zda je zamilovaná (magazín People vydal obálku s nápisem Zamilovaná Jennifer Lopez), než aby se zajímala o propagaci jejího nového filmu. Dodala ale, že „toho kluka z Bostonu“ bezhlavě miluje.

Oba se však shodli, že chtějí, aby jejich druhá šance na lásku byla méně nápadná. V září 2003 odvolali svou svatbu jen několik dní před obřadem s odkazem na „nadměrnou pozornost médií“. Jennifer Lopez začátkem tohoto měsíce řekla, že pokud si něco odnesla z prvního vztahu s Affleckem, je to skutečnost, že věci, které jsou vám v životě nejdražší a nejbližší, je nejlepší uchovávat v soukromí. „Oba jsme si řekli: Jsme moc šťastní a nechceme, aby něco takového znovu vstoupilo do hry,“ vysvětlila zpěvačka.

profimedia-0661011596.jpg

Foto: Profimedia

Zdroje: Ellen DeGeneres Show, US magazine, Today, Page Six