Sjezdovky jsou plné a čekání na lanovku je vždy zdlouhavé. Proč si během pauzy nedopřát křupavou oplatku Knoppers, která dodá energii na další sjezdy a zpříjemní váš den?

knoppers

Při sportu vydá člověk spoustu energie. Správný lyžař či snowboardista má proto vždy v kapse rychlou záchranu, která jej nakopne a dodá síly, než se vydá na oběd do restaurace pod vlekem. Ideální svačinkou na hory je lahodná oplatka Knoppers, která se díky čtvercovému tvaru skvěle vejde do všech kapes sjezdařské bundy a svojí plnou chutí mléka, nugátu a oříšků ohromí nejednoho milovníka sladkostí. Tato ideální porce svačinky vás dostatečně zasytí, ale dodá vám jen tolik kalorií, kolik sportem rychle spálíte.

Knoppers je prémiová polomáčená oplatka s náplní z nejoblíbenějších ingrediencí - lahodného mléka, nugátového krému a kousky lískových oříšků.. Obsahuje vysoce kvalitní bílkoviny, mléčné a rostlinné tuky a také sacharidy, jež zabezpečí přísun energie a živin pro doplnění naší energie po celý den. Je vždy čerstvá a křupavá, a jakmile ji jednou ochutnáte, už nebudete chtít jinou!

Doporučená cena Knoppers 25g je 7,90 Kč

Průměrné výživové hodnoty:

 

v 25g výrobku

(= 1 ks Knoppers)

ve 100g výrobku

(= 4 ks Knoppers)

Energetická hodnota 551 kj/132 kcal 2204 kJ/528 kcal
Bílkoviny 2 g 8 g
Sacharidy 13 g 52 g
Tuk 8 g 32 g

 

Reklama