Ušetřit čas, ale dopřát si to nejlepší. Asi tak by se daly shrnout požadavky na každodenní kosmetickou péči. Pak je dobré mít poruce praktické pomocníky v podobě kvalitních odličovacích tamponů. Na cestách zase oceníte praktické čisticí vlhčené ubrousky nebo odlakovací tampony.

Stačí si jen vybrat, který z produktů značky BEL vám bude vyhovovat. 

Bel premium kosmetické ubrousky
 
Kosmetické ubrousky Bel premium jsou vhodným řešením při každodenní péči o pleť v domácích podmínkách i na cestách. Bez nutnosti používat více speciálních výrobků je zajištěno dokonalé vyčištění pleti s následným pečujícím účinkem. Ubrousky pomohou jak s odličováním, tak s odstraněním nečistot.

6274e376cc80dobrazek.jpg 
Cena: 80 Kč

BEL premium vlhké odličovací tampony
 
Vatové tampony napuštěné micelární vodou jsou vhodné k rychlému a snadnému čištění očí, obličeje a dekoltu.Kombinace micelární vody a tamponku ze 100% bavlny dokáže účinně navázat zbytky make-upu a nečistot z pórů v pokožce včetně těžko odstranitelného voděodolného make-upu. Vlhčené tampony Bel jsou dermatologicky i oftalmologicky potvrzené a jsou proto vhodné i pro odlíčení očí. Použité tonikum s přídavkem pečujících složek snáze setře nečistoty a zároveň pečuje o pokožku. Příměs mořských minerálů osvěžuje pleť, aloe vera má zklidňující účinky a je vhodná pro citlivou pokožku.

6274e3b89ef3aobrazek.jpg
Cena: 79 Kč

 Bel premium peelingové vlhké tampony
 
Vlhčené tampony Bel se speciálním peelingový povrchem jsou napuštěny micelární vodou s jojobovým olejem a jsou vhodné k důkladnému čištění obličeje a dekoltu. Tampony díky svému povrchu dokonale vyčistí pleť, odstraňují odumřelé buňky a zanechávají pokožku obličeje vyhlazenou a jemnou. Jojobový olej díky vysokému obsahu vitaminu E pokožku udrží vláčnou a hebkou, zároveň zredukuje záněty a urychlí hojení drobných ran.

 
6274e3db3f758obrazek.jpg
Cena: 80 Kč

 Bel premium odlakovací tampony
 
Odlakovací tampony Bel premium jsou napuštěné jemným odlakovačem s vůní citrusů a vitaminem E. Šetrně a účinně odstraní lak z vašich nehtů a nevysuší přitom citlivou kůžičku kolem nehtů.Zapomeňte také na nepříjemný zápach při odlakování, který je typický pro klasické odlakovače. S odlakovacími tampóny Bel premium vás čeká příjemná a osvěžující vůně citrusů.
 
Proti klasickému odlakovači v lahvičce odpadá v případě odlakovacích tamponů riziko vylití, proto je toto praktické balení velmi vhodné i pro cestování. Na odlakování nehtů obou rukou stačí jeden tamponek, takže 1 balení vám vydrží opravdu dlouho.

6274e4249728cobrazek.jpg
Cena: 50 Kč

Bel nature bio odličovací tampony

Bel Nature odličovací tampony jsou vyrobeny ze 100% bio bavlny, při jejíž výrobě nejsou použity žádné chemikálie. Díky tomu jsou vhodné i pro velmi citlivou pokožku. Zaručují měkkost, prodyšnost a navíc eliminují vznik alergických reakcí. Odličovací tampony získaly GOTS certifikát, který dává spotřebitelům záruku, že produkt je vyroben z ekologického materiálu, prostřednictvím environmentálně a společensky odpovědné výroby.

6274e43c11d18obrazek.jpg
Cena: 40 Kč

Bel cosmetic odličovací tampony

Kulaté vatové tampony Bel cosmetic jsou vhodné pro každodenní použití nejen při odličování, ale také při hloubkovém čištění pleti. Extra jemný materiál s příměsí mikrovlákna je pevný a zaručí důkladné a přitom šetrné odstranění nečistot a zbytků make-upu.

6274e453c4e51obrazek.jpg
Cena: 70 Kč/70 ks

Bel premium odličovací tampony

Vatové tampony Bel premium jsou ideální pro každodenní použití, mikrovlákno usnadňuje čištěnípleti, aloe vera společně s panthenolem zklidňuje pokožku. Mikrovláknomá mnohem menší velikost než bavlněné vlákno a dokáže lépe zachytit nečistoty či make-up usazený v pórech pokožky, navíc na sebe váže tuky a oleje.

6274e46d97238obrazek.jpgCena: 38 Kč/75 ks

 
6274e354dbc5aobrazek.jpg