PRUHY

Pruhy a proužky patří mezi nejoblíbenější vzory. Bez nich si nedokážeme představit námořnickou módu, která se rok co rok vrací v různých obměnách. Pruhované tričko snad nechybí v žádném šatníku. Já sama byla jeden čas proužky přímo posedlá a jiná trika než pruhovaná jsem si nekupovala. Měla jsem je ve spoustě barevných variací. Ale jak už to chodí, čeho je moc, toho je příliš.

pruhy

Dnes už mi zůstala jen modrobílá pruhovaná klasika a úplně mi to stačí. Zkrátka modro bíle pruhované tričko je evergreenem stejně jako bílá košile, džíny nebo malé černé.

pruhy

Vždyť ho také jako první začala nosit Coco Chanel. Kdo jiný, že?

S proužky se dá skvěle experimentovat a čarovat. Proužky nás mohou zeštíhlit, vytvarovat, ale pozor, i přidat pár centimetrů.

pruhy

Zvláště ty široké jsou pěkně zrádné, a i když jsou vertikální, můžou opticky rozšířit.

pruhy

Podívejte se pro inspiraci na pár pruhovaných modelů.


Redakční tip: Perwoll Color Magic s efektem obnovení barev
perwollPerwoll Color Magic s efektem obnovení barev má velmi unikátní složení, které brání vymývání barevných pigmentů z vláken a předchází tak blednutí barev. Je prvním speciálním pracím prostředkem, který obnovuje intenzitu barev a zbavuje barevné oblečení zašednutí. Je vhodný pro oblečení v zářivých a pastelových barvách a dokonce i pro jemné barevné tkaniny.
Díky inovačnímu složení s efektem obnovení barev se dokonce již částečně vybledlé barvy opět rozzáří a rozsvítí jako nové! Více na www.perwoll.cz

Reklama