profimedia-0780010731.jpg
Foto: Profimedia

Během Velké ceny Monaka monacká princezna Charlene oblékla dlouhé černé šaty navržené švýcarským módním domem Akris bez rukávů s detaily v podobě proužků v barvách duhy, které se táhly odshora až dolů. Letošní závod byl druhý, kterého se princezna zúčastnila od doby, kdy se zotavila z infekce ucha, nosu a krku, kterou se nakazila v květnu 2021.

Po závodě bývá také nedělní gala-večeře. Na té princezna, která měla v posledních letech zdravotní problémy, vypadala spokojeně a vyzařovala z ní dobrá nálada. K této příležitosti oblékla jednoduchou černo-bílou róbu Valentino s jedním rukávem.

Šlo o velmi volný vzdušný kousek, ale bohužel také dosti neforemný. Charlenina postava v šatech úplně zapadla. Šaty se dají pořídit za 191 tisíc korun, takže nejde ani o levnou záležitost. Za tuto cenu by se jistě daly pořídit mnohem zajímavější kousky. Outfit princezna doplnila párem vysokých černých semišových sandálů Hermes a nádhernými náušnicemi.

Poslední dobou se šatník monacké princezny značně mění. Dříve se na veřejnosti pravidelně ukazovala v krásných elegantních róbách hodných červeného koberce, v kterých vynikala její pěkná postava. Také ale ráda sáhla po sportovnějších nebo odvážnějších kouscích. Dnes je její styl méně výrazný a spíše jakoby se snažila své tělo schovat ve volných šatech. Ne příliš povedený byl i její outfit na korunovaci krále Karla ve Velké Británii.

FotoJedtt.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Hello, Daily Mail

Reklama