TOPlist

Perníčková vánoční soutěž na www.zena-in.cz

 • Datum: od 4. 11. 2019 do 22. 12. 2019
 • Počet týdnů: 7

Soutěže se může zúčastnit jen zaregistrovaná uživatelka. Pokud nejste zaregistrovaná/ý, registraci najdete na této stránce //zena-in.cz/profil/registrace. Ve své registraci musíte mít vyplněný funkční email a adresu. Další podmínky, které jsou nutné k účasti v soutěžích, najdete na //zena-in.cz/profil/registrace. Aby se vám počítaly všechny stromečky, musíte být přihlášená.

Hlavní výhry:

Jak se dostat do slosování o hlavní výhry? Získat zlatý perníček za týdenní aktivitu.

Pro získání zlatého perníčku je třeba v soutěžním týdnu splnit následující podmínky:

 • Získat 3 červené perníčky – Červený perníček lze získat za přečtení 30 článků v jednom dni. Za jeden den lze získat jen jeden perníček. (Jde o počet článků, nezáleží na tom, kdy vyšly.)
 • Získat zelený perníček – Zelený perníček lze získat, pokud přijdete 4 dny v daném týdnu na stránky Žena-in.cz. (Podmínka přihlášení platí.)
 • Získat 4 modré perníčky – Modrý perníček získáte za přečtení všech článků označených jako komerční (jedná se o články, které vyšly v daný den jako. Komerční články“). Tyto články vycházejí nejčastěji o půlnoci, ale v průběhu dne se jejich počet může navyšovat. Rozhodující je počet komerční článků, které jsou v době přečtení zveřejněny. Pozor, na vstupní straně, nemusí být vidět všechny články, doporučujeme proto použít „Načíst další“ v menu Komerční články, dostanete se na kompletní seznam https://zena-in.cz/clanky/komercni.
 • Získat fialový perníček – Odehrání hry 1x pexeso a 1x šibenice (10 kol) do úspěšného konce – odkaz na hry je součástí rubrik v horní části obrazovky https://zena-in.cz/hry.
 • Zlatý perníček se vám přičte ihned po splnění všech podmínek pro její získání.
 • V jednom týdnu lze získat pouze jediný zlatý perníček. Ty se vám načítají za jednotlivé týdny, můžete je použít v závěru soutěže, kdy si označíte velké výhry, o které máte zájem. Popis najdete na konci pravidel.

Neuplatněné barevné perníčky za splněné aktivity se v neděli o půlnoci smažou. Stav svých perníčků můžete kontrolovat ve svém účtu Vánoční věrnostní klub.

Týdenní výhry:

Jak získat týdenní výhru: Získat stříbrný perníček za denní aktivity v daném týdnu.

Pro získání jednoho stříbrného perníčku je třeba splnit následující podmínky:

 • Získat červený perníček – červený perníček lze získat za přečtení 30 článků v jednom dni. (Jde o počet článků, nezáleží na tom, kdy vyšly.). Za jeden den lze získat jen jeden červený perníček
 • Získat oranžový perníček – Odehrání jedné úspěšné hry pexeso za den. Hru pexeso najdete na této stránce zena-in.cz/hry/pexeso. Tento úkol se ale může v průběhu soutěže měnit, případně zveřejníme, za co ji bude možné získat. Pokud to neupřesníme, platí jedna hra pexeso.
 • Růžový perníček v případě, že ve vydání v daném týdnu bude redakční kvíz či více kvízů – splnit každý na 100 %. Kvíz musíte vyplnit v den, kdy vyjde. Nelze získat zpětným vyplněním v jiný den. Kvíz vychází vždy ráno v rubrice zena-in.cz/kvizy
 • Stříbrné perníčky se nepřevádějí do dalšího týdne.

Ten, kdo má alespoň jeden stříbrný perníček se automaticky dostává do slosování o týdenní výhru.

Výherci budou vyhlášeni v následujícím týdnu. Aktuální týdenní výhry budou vždy zobrazeny na hlavní straně Vánoční soutěže. To znamená, že pokud v daném dni splníte popsané úkoly (v den, kdy nevychází redakční kvíz, růžový perníček nepotřebujete), přičte se vám jeden stříbrný perníček.

V záložkách na stránce se soutěží můžete sledovat své vlastní skóre splněných úkolů.

V jednom týdnu lze získat maximálně 7 stříbrných perníčků. Pro zařazení do slosování o týdenní výhry vám ale stačí i jeden. Každé stříbrnému perníčku bude přiděleno ID číslo, pokud budete mít více stříbrných perníčků v daném týdnu, zvyšujete šanci na týdenní výhru.

Před tím, než začne označování velkých výher vyhlásíme podmínky k možné výměně naspořených srdcí a bodů z předchozích aktivit, které vidíte ve svém profilu. Budete tak moci získat speciálního „žolíka“, která bude mít stejnou hodnotu jako zlatý perníček.

Velké výhry a jejich označování:

V posledním týdnu soutěže budete moci označit, jakou si případně přejete vyhrát velkou výhru, o jakou máte zájem.

Své zlaté perníčky můžete „rozdat“ do více velkých výher. Pokud budete mít v jedné výhře více zlatých perníčků, násobí se tak šance na vaši výhru.

Až do 5. 1. 2020 do půlnoci můžete toto pořadí měnit. Je jen na vás, jaké velké výhry si označíte. Díky tomu se vám nestane, že vyhrajete něco, o co nemáte zájem

V týdnu od 6. 1. 2020 vydáme články se seznamem výherců jednotlivých Velkých výher. Také v průběhu ledna proběhne rozesílka výher na adresu, kterou má výherce vyplněnou ve své registraci. Jakmile tato soutěž skončí, otevřeme klasický Věrnostní klub.

Pokud vyhrajete jednu z hlavních cen, 10 000 Kč, předání proběhne osobně v redakci v Praze, upřesníme s výhercem.