Vzpruha pro nervy


Skloubit home office s péčí o děti a domácnost je často nadlidský úkol. Perných chvilek zažívají rodiče během dne celou řadu. Ať už potomky máte či ne, v případě že reagujete podrážděně téměř na cokoliv, jste rozladění, unavení a došly vám síly, je na čase doplnit hořčík. Tento minerál uleví při nervovém nebo psychickém napětí a dodá vám energii. Jeho ideálním zdrojem je doplněk stravy Naturevia Magnesium 1, jehož jedna malá tableta denně vám zajistí potřebný přísun hořčíku.

Bylinky pro zmírnění napětí

Ovšem posílení odolnosti nervů je jen jedna část. Musíte se také naučit se na chvíli zastavit a zklidnit se. Je to stejně důležité. Bez toho se bude jen stres kumulovat a dříve či později se negativně podepíše na vašem zdraví. Máte-li problém s uvolněním, vyzkoušejte bylinky. Například extra silná směs kozlíku lékařského, chmelu otáčivého, mučenky pletní a meduňky lékařské v přípravku Naturevia Sleepnox Forte vás dokáže napětí rychle zbavit.

Obojí, jak pevné nervy, tak klidnou mysl, budete v nejbližší době jistě potřebovat. Jak už to vypadá, čeká nás náročný podzim a možná i zima. Z toho důvodu neváhejte a zapojte se s námi do hry, ať jste na vše připraveni.

Co můžete vyhrát? 3x balíček přípravků Naturevia, který obsahuje doplňky stravy Magnesium 1 a Sleepnox Forte. Hodnota 1 výhry je cca 400 Kč. Nápovědu k soutěžním otázkám najdete zde.