Ostropestřec na očistu organismu

Doslova zázračným pomocníkem pro detoxikaci je ostropestřec mariánský, který se už po staletí používá na povzbuzení činnosti jater a na další nejrůznější neduhy. Konkrétně jde o jeho semena, jež obsahují látku silymarin. Ta podporuje nejen jejich očistu, ale i regeneraci po všech druzích jaterních onemocnění. Zároveň udržuje jejich správnou funkci a podporuje zažívání. Mimo to je ostropestřec velmi silný antioxidant, chrání buňky celého organismu proti poškození volnými radikály a před nepříznivými vnějšími vlivy. Má blahodárný vliv také na činnost srdce a správnou hladinu krevního cukru. Vyzkoušet můžete přípravek Naturevia Ostropestřec Forte s mimořádně vysokým obsahem účinné látky silymarinu a očistu, kterou byste si měli naordinovat několikrát do roka, snadno zvládnete.

Ploštičník pomůže ženám v přechodu

Pomoc v přírodě mohou najít i dámy, které na sobě pociťují příznaky menopauzy. Jim jejich těžké období plné změn může ulehčit ploštičník hroznatý. Tato rostlina totiž přispívá ke zmírnění depresí a výkyv nálad. Také snižuje počet a délku trvání návalů horka a pocení. Ploštičník se často kombinuje s dalšími bylinkami, aby byl výsledný efekt co nejlepší. V případě přípravků, které mají ulevit od příznaků přechodu, se míchá s chmelem, drmkem a fytoestrogeny. Chcete-li se vyhnout hormonální léčbě, můžete zkusit přírodní cestu a doplněk stravy Naturevia PerfectDay, který by vám měl pomoci ulevit od nepříjemných symptomů menopauzy.

Příroda je mocná čarodějka a dříme v ní velká síla. Je tedy na čase se k ní opět vrátit a připomenout si to, co znaly naše babičky a prababičky. Naštěstí vy už nemusíte sušit léčivky na půdě, ale stačí zajít do lékárny pro kvalitní preparáty, nebo si o ně s s námi můžete zasoutěžit.

Co můžete vyhrát v naší soutěži? 3x balíček přípravků Naturevia, který obsahuje Naturevia Ostropestřec Forte a Naturevia PerfectDay. Hodnota 1 výhry je cca 650 Kč.