V horkém počasí je u miminek nutné dbát na správný pitný režim, výživu i oblečení.

PITNÝ REŽIM
Nezapomínejte, že během léta člověk potřebuje daleko více vody. Tělo se ochlazuje pocením, a to má za následek zvýšenou potřebu tekutin. Pokud kojíte, je ideální zvýšit frekvenci a v čase mezi kojením klidně nabídnout neslazenou vodu, čaj, nebo ředěné zeleninové či ovocné šťávy. Zásadou je opravdu vynechat cukr v nápojích, ten totiž žízeň spíše podporuje, než hasí. S dodržováním pitného režimu pomohou různorodé lahvičky a pítka, která mohou mít vaši nejmenší stále po ruce. Skvělým tipem na léto (oceníte je ale i v zimě) jsou nerezové varianty pítek, které slouží jako malá termoska a pomohou udržet nápoje pro nejmenší optimálně chladné.

JÍDLO
Právě teď je ideální doba využít zásoby uvařených jídel a příkrmů, které máte v mrazáku. Rozhodně se vyhýbejte vyváření a těžkým chodům, tělo má co dělat, aby se vyrovnalo s extrémními teplotami - nezatěžujte ho tedy složitým trávením a sebe vařením, které u vás doma ještě zvýší teplotu. Užívejte si sezónní nabídky ovoce a zeleniny a dopřejte si rozmanité studené saláty. Zkuste různorodé a různobarevné kombinace a uvidíte, že oslovíte i ty nejmenší strávníky. Pokud vyrážíte na odpoledne k vodě, oceníte různé praktické misky a dózy a hlavně termooobaly, které se postarají, aby dobroty byly stále ve správné kondici.

OBLEČENÍ
Ve vedrech zapomeňte na syntetické materiály oblečení, a to jak pro vás, tak pro miminko. Ideální jsou oblečky z přírodních materiálů, většina maminek preferuje bavlnu. Miminko do postýlky zbytečně nenavlékejte, ale určitě mu dopřejte jednu vrstvu, která pomůže odvádět pot přímo od těla. Dobře poslouží tenké pyžámko s krátkými rukávy, nebo tenké body.

NOVÝ PŘÍSTUP V PÉČI O ZADEČEK VAŠEHO MIMINKA
Čisticí a ochranný olej na zadeček představuje rychlé a efektivní řešení pro každodenní hygienu intimních partií. Šetrné přírodní složky napomáhají ošetřit citlivou pleť a snížit riziko zarudnutí a podráždění. Vzácné přírodní oleje (BIO šípkový, bavlníkový, mandlový, z jojoby kalifornské) doplňují vitamíny A, E, F a zabraňují tak vysoušení pokožky. Přírodní SQUALAN zachovává pokožku vláčnou.
Čisticí a ochranný olej na zadeček Onclé s BIO šípkovým olejem
- 98,8% přírodních složek
- BIO šípkový olej, bavlníkový olej
- přírodní SQUALAN
- účinně odstraňuje z pokožky nečistoty
- šetrné regenerační složky napomáhají snižovat zarudnutí  a podráždění zadečku
- pohodlná aplikace nástřikem
- vhodné pro miminka od narození

Vlhčené ubrousky Onclé s BIO šípkovým olejem 54 ks  
- 98% přírodních složek
- BIO šípkový olej
- 0% alkoholu
- jemné odstranění nečistot
- hydratace a zklidnění pokožky
- šetrná péče o pokožku
- dermatologicky testováno
- vhodné pro miminka od narození

Vlhčené ubrousky Onclé s přírodním SQUALANEM 54ks 
- 98% přírodních složek
- přírodní SQUALANE
- 0% alkoholu
- jemné odstranění nečistot
- hydratace a zklidnění pokožky
- šetrná péče o pokožku
- dermatologicky testováno
- vhodné pro miminka od narození

Zapojte se do redakční soutěže a vyhrajte balíček, který obsahuje Nový přístup v péči o zadeček miminka – čistící olej na zadeček + 2x vlhčené ubrousky Squalane a BIO šípek.