Lirene Micelární voda 3v1

Lehké inovativní složení s micelami je perfektní pro jemné čištění bez vody. Složení 3v1 účinně čistí pokožku od všech nečistot, odstraňuje make-up a tonizuje pleť.
 
Vhodná pro: všechny typy pleti, především pro citlivou pokožku náchylnou k podráždění, pro každodenní čištění pleti bez použití vody. Vhodné i pro citlivou pokožku v oblasti očí.

Lirene Fyziologický micelární gel

Inovativní nepěnivé složení extra jemného gelu efektivně čistí obličej i oči. Osvěžující textura gelu s micelami napomáhá k zrychlení a zlepšení účinnosti čištění.

Účinky: gel důkladně čistí pleť a přitom ji nevysušuje a minimalizuje riziko vzniku podráždění. Zároveň je zachováno přirozené pH pokožky.

Použití: gel může být použit s vodou nebo bez ní, naneste na obličej pomocí vatového tamponku nebo přímo a vyčistěte obličej a pokožku kolem očí. Zbytek gelu odstraňte pomocí čistého vatového tamponku nebo opláchněte vodou.

Lirene Dermal Therapy: Skin Detox pleťová maska

Minerální jílová maska pro normální, kombinovanou a mastnou pleť s přírodním jílem a extraktem guarany hloubkově čistí pokožku a redukuje viditelnost pórů.

Maska obnovuje rovnováhu pokožky, reguluje produkci mazu a vyživuje pokožku.
Používejte několikrát týdně pro jemnou a hebkou pleť s redukovanými póry.

Lirene CC krém Magic Make-up

Lirene CC krém Magic Make-up okamžitě sjednocuje tón pleti a poskytuje extra péči pouze v jednom kroku, pro úžasně vypadající pokožku.

Inteligentní pigmentové mikročástice s unikátní technologií toneADAPT zaručí skvělou shodu mezi CC krémem a přirozenou barvou pleti. Zakrývá různé nedokonalosti pro okamžitě zdravě a bezchybně vypadající pleť.

Získejte tento jedinečný set kosmetiky v naší soutěži!