Kosmetika Capri, kosmetika světové úrovně, inspirovaná kolébkou Česka a zároveň kosmetickou velmocí Francií přišla nedávno s novou kolekcí, která se zaslouženě nazývá ANDĚLSKÁ. „Vybrali jsme ty nejlepší produkty, co máme, sestavili jsme čtyři různé kolekce a pojmenovali je podle andělů, kteří je více než charakterizují,“ říká Ing. Jitka Poláková, ředitelka firmy a dodává: „Zákaznice si tak dnes může vybrat kolekci Anděla Lásky, Radosti, Odvahy či Naděje.“ Každá klientka firmy Kosmetika Capri tak může mít doma svého anděla, který jí pomůže pečovat o pleť.

Vy právě teď můžete soutěžit o jednu z těchto úžasných kosmetických kolekcí - ANDĚLA RADOSTI. Ten by se nám totiž neměl vytratit ze života. Proto si ho budeme hýčkat. Udělejme si čas na drobnou radost, jako je péče o naší pleť.

KOLEKCE ANDĚL RADOSTI OBSAHUJE:


1. Výživný denní krém s Q 10 a vitaminem E La Chèvre

- Dodá pleti radostnou energii a přitom ji ochrání.
- Zjemňuje a vyhlazuje drobné vrásky, regeneruje a uklidňuje, udržuje přirozenou vlhkost pleti, reguluje pH pleti. Krém zabraňuje předčasnému stárnutí.
- Po ranním čištění aplikujeme přiměřenou dávku krému na obličej, krk a dekolt, jemně rozetřeme a vklepeme prsty do pokožky. Krém můžeme používat po celý rok.

2. Pleťový balzám s vůní

-
Udělá radost našim rtům.
- Balzám vhodný pro každodenní ošetření rtů a přesušených míst pleti, výborný i pro extrémní klimatické podmínky.
- Příjemná vůně navodí pohodu vaší pleti.
- Používejte i v extrémních klimatických podmínkách, zejména v zimních měsících.

3. Výživný noční krém La Chèvre

- V noci pracuje na naší radosti po probuzení.
- Krém je určen pro účinné noční ošetření pleti. Obsahuje významné antioxidanty a chrání pleť před předčasným stárnutím.
- Krém používáme na intenzivně očištěnou pleť na noc.
- Aplikujeme přiměřenou dávku krému na obličej, krk a dekolt, jemně rozetřeme a vklepeme prsty do pokožky.
- Krém můžeme používat po celý rok.

Další zajímavosti, produkty, inspiraci a tipy pro Vaši pleť hledejte na této stránce.