Pouze 5 % Čechů ale považuje svůj životní styl za skutečně zdravý. Nedostatek času, málo peněz, slabá vůle a chybějící motivace jsou často uváděnými výmluvami.

Každý mluví o zdravém životním stylu a každý chce žít zdravě, ale víte vlastně, které oblasti jsou důležité pro to, aby byly vaše tělo i mysl v dobré kondici? Výzkum ukazuje, že lidé chtějí být v kondici, ale nejsou si úplně jistí, na co se přesně zaměřit, co je správné.
Jak lépe naslouchat svému tělu a nastartovat zdravější životní styl, učí inovovaný interaktivní online nástroj Walmark Index zdraví. Nabízí odborné a personalizované rady, postaví každému na míru jeden jednoduchý úkol denně, systematicky sleduje pokrok. Cesta k novému životnímu stylu nikdy nebyla jednodušší.

Začněte tím, že vyplníte krátký online dotazník na www.walmark.cz/index-zdravi , který se věnuje pěti základním oblastem zdravého životního stylu – celkové kondici, fyzické aktivitě, zlozvykům, vyvážené stravě a psychické pohodě. Na základě výsledků vám bude vygenerován Index zdraví (hodnota 0–100), který odráží vaši zdravotní formu.

Zapojte se do soutěže a získejte 1 z 5 balíčků doplňků stravy Energie.

Doplněk stravy