Ačkoli o jarním detoxu už každý slyšel, na ten podzimní se neprávem zapomíná. Přitom právě podzim je tou správnou dobou, kdy probudit tělesnou energii a nabrat síly na přicházející zimu. Ačkoli se tělo průběžně pročišťuje samo, není od věci mu v tomto směru pomoci.

du.jpg

Proč své tělo detoxikovat

Úleva přetíženého organismu - to je hlavní důvod, proč byste se měli do detoxikace pustit. Detoxikace souvisí především se změnou životosprávy - obzvláště pak změnou stravy. Neznamená to však hladovění. Každý člověk je individuální a každému vyhovuje něco jiného. Na druhou stranu, správná detoxikace má stejná pravidla pro každého.

Pravidla správného detoxu

  • Dodržujte pitný režim.
  • Odlehčete svůj jídelníček a dejte odpočinout svému trávení.
  • Vyhněte se pití alkoholu a kávy.
  • Choďte na procházky na čerstvém vzduchu.
  • Dodržujte spánkovou hygienu – neponocujte.
  • Vyberte si správné detoxikační pomocníky z rostlinné říše.
  • Zvyšte příjem vitamínů.

Vyčistěte své tělo za pár dní

Pokud nevíte, jak s detoxikační kúrou začít a nemáte čas ani chuť to studovat, pořiďte si na výhodný KetoMix detoxikační balíček. Za pár dní už nastartujete energii, zbavíte tělo jedovatých látek a zhubnete. Bez hladovění a námahy. V balíčku v první řadě najdete KetoMix Detox – to je čistě přírodní přípravek, který obsahuje výtažky z ostropestřce - účinnou látku silymarin a cholin. Pravidelná konzumace těchto detoxikačních kapslí přispívá k udržení normální činnosti jater a k normálnímu metabolismu tuků. Vaše tělo pročistí a znovu nastartují váš metabolismus. Spolu s detoxikačními tabletami získáte i KetoMix měsíční bylinnou kúru na podporu hubnutí. Díky směsi všech přidaných bylin posílí imunitní a kardiovaskulární systém, funkci metabolismu a trávení, činnost jater a močových cest. Směs obsahuje byliny moringu olejodárnou, anděliku lékařskou, řepík lékařský a spoustu dalších.

des.jpg

Spolu s detoxikačními tabletami můžete nasadit také KetoMix multivitamin s minerálními látkami. Vitamíny i minerální látky se významně podílejí na metabolismu cukrů, tuků i bílkovin. Kromě toho, právě na podzim jsou vitamíny skvělým pomocníkem pro zvýšení vaší imunity.

KetoMix – dietní program pro změnu vašeho životního stylu

Možná byste společně s pročištěním organismu chtěli i zhubnout. To se vám s výhodnými balíčky od české diety KetoMix určitě povede. Získáte tak nízkosacharidové potraviny pro celou dobu vaší diety - ať už bude trvat 14 dní nebo několik měsíců. Kromě samotných jídel obdržíte také výživové poradenství zcela zdarma. KetoMix vás naučí, jak správně jíst i po skončení diety a svá ztracená kila už nikdy nenabrat zpět. Zajímá vás víc? Podívejte se na www.ketomix.cz, kde najdete všechny potřebné rady i informace. 

Rádi byste vyzkoušeli produkty české značky KetoMix? Zasoutěžit si o ně můžete právě nyní. Pokud uhodnete soutěžní otázku můžete vyhrát balíček nabitý podzimními nutnostmi - Multivitamínem, Bylinnou kúrou a Kolagenem s kyselinou hyaluronovou a vitaminem C!

bal.jpg

Vyhrajte v naší soutěži balíček produktů KetoMix. Vybereme 5 z vás.