Kurkuma je součástí systému tradiční ájúrvédské nauky o životě a dlouhověkosti již celá staletí. Sušením a mletím jejího kořene vzniká koření s mnoha zajímavými vlastnostmi. Tento fakt byl také důvodem pro vznik více než 4 600 publikovaných farmakologických studií na její účinky, včetně těch na funkci kloubů. Na pohyblivost našeho těla má vliv konkrétně kurkumin, tedy aktivní látka obsažená v kurkumě. Ovlivňuje pohyblivost kloubů a rovněž opotřebení kloubních chrupavek.

Chcete-li maximálně využít vlastností kurkumy, nebude vám však stačit přidávat toto vynikající koření do jídla. Kurkumin se totiž velmi obtížně vstřebává a nedostává se do systémového krevního oběhu. A to je důvod, proč zvolit doplněk stravy Flexofytol®.

Doplněk stravy Flexofytol® je určen pro všechny, kteří mají zájem získat efektivní formou látky obsažené v kurkumě a umožnit jejich přirozené působení v organismu. S tímto přírodním přípravkem brzy zjistíte, že se MŮŽETE opět věnovat svým oblíbeným aktivitám.

OTESTOVÁNO ČESKÝMI LÉKAŘI
Tým lékařů pod vedením primáře Jiřího Beznosky sledoval užívání doplňku stravy Flexofytol® 30 uživateli ve věku 45–65 let trpícím artrózou kloubů. Doba užívání trvala 3 měsíce. Během sledování uživatelé sami hodnotili bolestivost a hybnost kloubů a kvalitu života na stupnici od 1 do 10 (1 pro nejmenší obtíže, 10 pro nejhorší obtíže). Hodnocení intenzity bolesti se v průběhu studie zlepšilo v průměru o 50 % u všech uživatelů. Současně u uživatelů došlo i ke zlepšení jejich hodnocení pohyblivosti a kvality života.

Zapojte se do soutěže, ve které 2 z vás vyhrají doplněk stravy Flexofytol® na 3 měsíce!

Ale to není vše!

Pozor, ať vám neunikne důležitá akce, kterou nyní můžete využít! Kupte si jedno balení přípravků Fexofytol a druhé balení vám přijde poštou zdarma! Co pro to musíte udělat?

Tato akce neprobíhá na lékárnách, ale pouze na online stránce produktu Flexofytol