Delikatesy přímo ze sýrárny!

Hlavním výrobkem litovelské sýrárny je tvrdý dlouho zrající sýr Gran Moravia, pochutnat si ale můžete také na sýrech provolone, verena, caciotta, giuncata, mozzarella či ricotta a také na dalších mléčných výrobcích jako jsou čerstvé jogurty, zákysy, syrovátkové nápoje, tvaroh a čerstvé máslo. Oblíbenou pochoutkou je i pečený sýrový snack Cri Cri Gran Moravia, vyrobený ze sýru Gran Moravia. Je bez konzervantů, neobsahuje lepek ani laktózu a díky použití syřidla rostlinného původu je vhodný také pro vegetariány. Dá se využít nejen jako zdravá svačinka či zdroj energie při sportu, ale výborně jím ochutíte i polévky... Skvělé recepty, jak využít různé sýry a italské potraviny, najdete na www.laformaggeria.cz.

Speciality z jihu...

K italské kuchyni neodmyslitelně patří nejen sýry, ale i vůně sušených rajčat, bazalky, pesta, mortadely, k tomu nadýchaná ciabatta a křupavé grissini... Všechny tyto chutě můžete přenést i do svého domova díky prodejnám La Formaggeria Gran Moravia, kde kromě mléčných výrobků z litovelské sýrárny zakoupíte také další speciality přímo od italských výrobců, včetně kvalitních vín.

Vyhrajte v naší soutěží 5x balíček La Formaggeria Gran Moravia, v každém z nich najdete zástěru, nožík na sýr a balíček sýrových snacků CriCri Gran Moravia!