Hledámě 5 testerek z Prahy, které se s námi zapojí do testování aplikace Dáme jídlo. Vybrané čtenářky dostanou voucher v hodnotě 3x 500 Kč na nákup v sekci Obchody.

DJ-obchody-banner-780x400.png

Dáme jídlo je tu pro všechny, kteří si chtějí užít porci života navíc. Vaše oblíbená jídla rozvážíme až k vám od roku 2012 z více než 5 500 restaurací. Ať už jste v Olomouci, Praze nebo Hradci - jsme ve všech krajích republiky, ve 170 českých městech. Nově u nás najdete i Obchody s širokou nabídkou potravin a drogerie, ale také květiny, delikatesy, skvělá vína nebo cukrovinky. Stačí objednat a nákup máte za chvíli u dveří. A právě nákupy v našich obchodech si můžete v tomto testování vyzkoušet!

Nakupujte online a šetřete čas pro sebe a svou rodinu. Jak na to? Jednoduše: Jděte na web www.damejidlo.cz nebo si stáhněte zdarma naši bezva aplikaci. Zadáte svou adresu a zjistíte, jaké Obchody ve svém okolí máte. Pak už jen stačí párkrát kliknout, objednat a dát si nožky nahoru. Naši profesionální kurýři se o všechno postarají. Navíc se můžete zapojit do našeho věrnostního programu. 

Rychlé nákupy neboli quick commerce jsou ve světě nesmírně populární.
A my jsme moc rádi, že vám je můžeme dopřát jako jedni z prvních i tady v České republice. Rychlé nákupy využívá v zahraničí spousta žen. Ušetří totiž spoustu času a co si budeme povídat, občas i nervů . Místo čekání front u pokladen si můžete jít třeba zaběhat, dopřát si masáž nebo odpočinout se svou oblíbenou knížkou. Můžete vyrazit s dětmi na kroužky, mezitím si pohodlně nakoupit... a když dorazíte domů, kurýr už je u dveří. Můžete nakoupit prarodičům nebo třeba doplnit lednici, když v ní chybí něco důležitého a nestíháte běžet do obchodu. Koupit květiny k svátku či narozeninám. Zkrátka a dobře, my vše zajistíme a vy svůj ušetřený čas věnujte tomu, co je pro vás důležité.

bez-nazvu.png

DÁME JÍDLO MÁ PRO VÁS NOVÝ VĚRNOSTNÍ PROGRAM!
Pojďte s námi nahlédnout pod jeho pokličku.

Na Dáme jídlo vás rádi hýčkáme nejen pohodlným nákupem, ale i pořádnou odměnou! Proto vám teď servírujeme nový věrnostní program, který splňuje obojí – jednoduše objednejte, co potřebujete a my vás za to odměníme. Nový věrnostní program Dáme jídlo jsme nazvali Moje výzvy. Ptáte se proč? To má jednoduché vysvětlení. Jeho podstatou je plnění celé řady výzev, za což získáte body a odznaky, které můžete směňovat za různé odměny.

A jak to celé funguje?

Výzvy & Odznaky
Celý program je založený na plnění Výzev. Výzvou se rozumí jedna nebo více objednávek s určitými podmínkami (např. 3 pohodlné nákupy). Přesné podmínky se dozvíte vždy v detailu Výzvy (když na ni kliknete). Výzvy mají omezenou platnost, tak na nic nečekejte! Splňte výzvu včas a získáte body a odznak.

Body & Obchod s odměnami
Za každou včas splněnou výzvu získáváte body. Za body můžete nakupovat v Obchodě s odměnami, kde na vás čekají skvělá překvapení. Je na vás, jestli body použijete hned, nebo si je budete chvíli šetřit, abyste dosáhli na vyšší odměnu. Platnost bodů je však jen 30 dnů, tak dlouho nečekejte, aby vám nepropadly.

Stírací karty & Slevové kupóny
A to nejlepší jsme si nechali na konec! O Obchodě s odměnami už víte, ale ještě nevíte, co v něm můžete nakoupit. Ano, jsou to Stírací karty! Ty fungují podobně jako loterijní losy. Setřete a uvidíte, kolik vyhrajete. V něčem jsou ale lepší – každá Stírací karta totiž vyhrává! Výhrou je slevový kupón na Dáme jídlo s platností 30 dnů.

Věrnostní program funguje na webu i v aplikaci. Dobrou zprávou je, že do našeho věrnostního programu se nemusíte registrovat. Prostě jen koukněte na detail výzvy, která vás zaujala a objednejte si něco dobrého tak, aby byly splněny podmínky dané výzvy. A je to, jste součástí věrnostního programu.

Pohodlné nákupy u plnění výzev přeje
Vaše Dáme jídlo
#damejidlo #dameobchody