Produkty od Seventh Generation si efektivně poradí s úklidem vaší domácnosti, a navíc jsou šetrné k životnímu prostředí! Všechny jsou totiž založené na přírodní bázi a biologicky rozložitelné. Výrobky neobsahují žádné syntetické vůně, těkavé organické látky, barviva ani optické rozjasňovače. Zárukou přísného výběru látek, ze kterých jsou produkty vyrobeny, je logo Ecolabel. Nenajdete v nich tedy žádnou zbytečnou chemii, syntetické parfémy ani rozjasňovače. Jejich čistě přírodní vůně pochází z esenciálních olejů.

Značka Seventh Generation přemýšlí o celém výrobním cyklu produktů a šetrnost tedy nespočívá pouze v obsažených látkách, ale i v samotných lahvích. Ty jsou vyrobené z již recyklovaného materiálu a uzpůsobené pro další recyklaci. Samozřejmostí je, že výrobky nejsou testovány na zvířatech. Jejich používáním docílíte nejen čisté a provoněné domácnosti, ale i o něco čistší planety.

foto ilustrativní

Chcete se zapojit do našeho testování? Podmínky jsou zcela jednoduché! Odpovězte v soutěži a ze správných odpovědí vybereme deset z vás. Nezapomeňte, že pro účast v soutěži musíte být na našich stránkách zaregistrovaná a přihlášená.