Každá žena v rámci péče o pleť používá pomocníky, kteří jí pomohou s důkladnou hygienou a odlíčením. Protože prvním a nejdůležitějším krokem na cestě za krásnou pletí je její důkladné odlíčení, jak vám řeknou odborníci v péči o pleť.  Večer je potřeba z tváře odstranit stopy make-upu a všechny nečistoty, jež na ní přes den ulpěly. Ráno je třeba obličej vyčistit od potu a kožního mazu, který pokožka vyprodukovala přes noc v rámci svých samočisticích a regeneračních procesů.

Clipboard02.jpg 


Pokud není pleť odlíčená a vyčištěná, postupem času tíhne k ucpávání pórů, což vede k zaníceným pupínkům a zašedlému tónu. Zanesené póry navíc znemožňují plnohodnotné vstřebávání aktivních látek z krémů a sér, které na pleť aplikujete a ty pak nedokážou fungovat tak, jak slibují.

Zapojte se s námi do testování produktů Bel

Právě teď hledáme 15 testerek, které budou moci vyzkoušet a testovat produkty Bel, zejména vatové tyčinky a odličovací tamponky. Zajímá nás, co testerky říkají na to, že značka Bel dbá na udržitelnost svých produktů a také na unikátní složení mikrovláken jak tamponů, tak vatových tyčinek, které nám pomáhají čistit pokožku a pleť.
 
V balíčku testerky najdou tyto produkty:

  • Bel cosmetic odličovací tampony
  • Bel premium odličovací tampony oválné
  • Bel cosmetic vatové tyčinky
  • Bel premium peelingové vlhčené tampony
  • Bel premium vlhké odličovací ubrousky

Náš tip – jak použít vatové tyčinky?
 
Vatové tyčinky najdete v každé koupelně i kosmetické taštičce, a to nejen pro jejich primární účel, tedy čištění uší. Snadno s nimi doupravíte make-up, nebo jemně a ohleduplně odlíčíte oči. Ocení je také každá maminka v běžné péči o novorozence. Protože vatové tyčinky používáte ve velmi citlivých oblastech, jako jsou oči a uši (a to nejen vaše, ale i vašeho dítěte), měly by být vyrobeny z kvalitních materiálů, nerozmotávat se a nepouštět chloupky. Všechny tyto faktory splňují tyčinky BEL, které seženete hned ve třech různých variantách.

Clipboard01.jpg
 
BEL Cosmetic, tyčinky, které budete moci testovat, jsou k životnímu prostředí ohleduplné vatové tyčinky. Neobsahují žádné plasty a vyrobené jsou z biologicky odbouratelného mikrovlákna. Plastovou tyčinku nahradila papírová, která je zároveň pevná a odolná.

Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte jeden z patnácti testovacích balíčků produktů BEL!

 

Více o produktech Bel najdete na https://www.lekarnahartmann.cz/

Clipboard04.jpg