S novou řadou parfému na prádlo Silan Perfume Pearls budete mít senzační zážitek z vůně, který přetrvá po dobu až 20 týdnů. Díky technologii Micro-Pearls se vůně uvolňuje při každém pohybu. Vybrat si můžete bohatou a luxusní vůni varianty Magic Affair, elegantní svěžest s vůní ovoce a květů Fresh Joy, nebo impozantní květinovou vůni varianty Blooming Fantasy. 

Nový Silan Perfume Pearls je k dispozici ve třech variantách:

Silan Perfume Pearls Magic Affair 

Dopřejte si výraznou a luxusní vůni, která se otevírá tóny italské švestky, šafránu a irisu. Srdce vůně je kombinací tónů bulharské růže, jasmínu a kosatce.  Na závěr se odhalí vůně vetiveru a papyrusového dřeva. 

Silan Perfume Pearls Fresh Joy 

Vůně inspirovaná ryzí ženskostí a francouzskými parfémy zaujme tóny grapefruitu a lístků verbeny. Následuje květinová kombinace pivoněk a konvalinek. Základ vůně je tvořen růží, jantarem a vzácnými dře vinami.

Silan Perfume Pearls Blooming Fantasy

Nechte se svést intenzivní vůní s tóny čerstvé limetky, jablka a meruňky. Květinové srdce vůně tvoří orchidej, růže, jasmín a iris. Na závěr se rozevřou tóny santalového dřeva, pižma a svěžího kokosu.

Zapojte se do našeho testování a my vybereme 10 z vás, které budou moci testovat fialovou variantu Magic Affair přípravku Silan Perfume Pearls. Těšíme se na vaše recenze!