V rámci našeho testování vás seznámíme s instantní kávou, která je oblíbená díky snadnosti a rychlosti přípravy. Protože jsou velkým trendem rozpustné kávy ochucené, zaměříme se na tento typ produktů. Značka Jacobs představila lahodnou řadu Jacobs Cappuccino, jednoho z nejoblíbenějších typů kávy, která nabízí několik oblíbených příchutí pro rychlé domácí použití.
kafe.jpg
Také milujete cappuccino? Pak se zapojte do našeho testování! Jacobs Cappuccina jsou ideální pro rychlou přípravu, stačí je zalít vodou, zamíchat a káva s hustou krémovou pěnou jako z kavárny je hotová. Pokud si dáváte kávu k snídani, jsou testované novinky Jacobs velmi dobré k rannímu sladkému pečivu nebo sušenkám. Že opravdu chutnají, potvrzuje titul Nejlepší novinka 2020 v anketě Volba spotřebitelů.

Jaké druhy kávy Jacobs budeme testovat?

Řada Jacobs Cappuccino zahrnuje čtyři teplé varianty – Original, ale také oblíbené příchutě Milka, karamel či vanilka, a ledovou variantu Jacobs Iced Cappuccino Slaný Karamel. Vyrábí se ve Valašském Meziříčí. Balení obsahuje 8 porcí a stojí 59,90 Kč.

jacobs.jpg

Chcete se do testování zapojit? Právě hledáme 15 testerek, kterým následně zašleme balíček se všemi druhy řady Jacobs Cappuccino k testování.

Budeme se těšit na jednotlivé recenze, které pro ostatní zvědavé čtenářky zpracujeme do článků. Takže vám neunikne, jak náš test dopadl. Už se na to těšíme, do testování se zapojí i naše redakce a některé spřátelené influencerky a bloggerky.

60869ff1b5a78Jacobs-Cappuccino-Iced-Salted-Caramel-stick-CMYK-300dpi.jpg


60803f9fabdfeobrazek.png

Pokud se chcete zapojit do testování, musíte odpovědět na soutěžní otázky v naší soutěži.